Akné - čistenie pleti - regenerácia

Príspevok v téme: Akné - čistenie pleti - regenerácia
pleť

Ahojte, nechcela som zakladať novú tému, tak som sa to cca pred troma týždnami opýtala vnejakej téme ale tam tozapadlo prachom tak tu sú moje otázky:

1 - pokiaľ ste boli liečený antibiotikami na akné - ostala vám aj po vysadení pekná pleť? alebo sa to vrátilo tam kde to bolo? (príp. aké antibiotiká a ako dlho ste brali)

2 - ak ste išli na čistenie pleti -zvlášť to úplne prvé - ako dlho trvalo pleti kým sa zregenerovala? čím jej pomôcť?

Ďakujem, veľmi rada si prečítam hociakú radu.

Petra 78

Ahojte chcem vás poprosiť o radu.Tiež mám vyrážky a zvyknem si ich vytláčať.Lenže...niekedy si nechcene strhnem kožu.Neviete poradiť čím si to miesto potierať aby sa mi to čím skor zahojilo? Používam makeup a dosť blbo to vyzerá.Ďakujem.

kralovna_12

Ja používam tento čistiaci kartáčik, vždycky si na to dám aj trochu gélu a je to super. :) dixo.cz hlbkovo to vycisti, zmyzlo mi aj take male akne na cele

EMA737

Tiez hladam nieco na vycistenie pleti, pouzivam rozne gely a tak ale mam pocit ze to neodstrani uplne dobre mejkap. a ze ma to aj celkom vysusuje.

Rebekita9

Aha, vdaka :) nieco take by sa mi zislo lebo sa neviem zbavit akne...ale mam iba take podkozne vyrazky a cierne bodky nie cysticke...ale to mam uz niekolko rokov neustale

Healthy818

Rebekita nie, praveze mam pocit ze je velmi setrnna ale pri tom vycisti plet ovela efektivnejsie ako ked som si ju pred tym cistila klasicky rukami. A trva to kratsie co je super, pretoze som leniva a vecer sa mi nikdy nechcel robit ten cistiaci ritual :D

Healthy818

candless co sa tyka pripravkov je velmi komplikovane radit...co sadne mne nemusi sadnut tebe, lebo tvoja pokozka moze reagovat inak...ak ti nieco poradim, tak jedine skusat, vyskusaj si vybrat jeden pripravok a nepouzivaj nic ine iba to a az po 2 tyzdnoch uvidis ci ti to robi dobre alebo nie. Ak ano, tak postupne rovnakym principom pridavaj dalsie (maska, krem atd..). Dalsia velmi dobra vec je ultrazvukova kefa (-odkaz odstránený-) u mna bol vidiet rozdiel po pouzivani, plet bola ovela lepsia lebo odstrani necistoty ktore si sama nevycistis. Treba este dbat na dostatocny prisun tekutin a to hlavne cistej vody, nie nejaké ochutené minerálky.

Candless

Prosím vás poradíte mi niečo účinné na čistenie pleti, čo mi pomôže zbaviť sa akné? Vyskúšala som už garnier, clean&clear, výrobky od avonu, essence, vichy...najúčinnejšie bolo asi sírové mydlo no stále to nie je ono...už neviem čo by som mohla skúsiť...nebaví ma stále utrácať peniaze na niečo čo vôbec nezaberá...tak píšte čo používate vy a čo vám pomohlo

jankaaaaaaaaa

roaccutane si brala priliz kratko nato, aby ti akne vyliecilo navzdy. navyse po vysadeni hak sa akne objavuje aj u zien, ktore akne nikdy nemali