modrina po injekcii

Jana97

Ahojte, o tom že ruka má byť vystretá po odobraní krvi mi povedali až keď som chodila darovať krv, lebo ak mi to brala nejaká sestrička na vyšetrenie tak mi vravela že ju mám stlačiť a pokrčiť. Od vtedy sa mi modriny nerobia. Ale teraz som musela začať chodiť pravidelne na injekcie Milgama a Almiral, pri vpichnutí Milgami cítim bolesť ale neurobí sa ani hrčka a ani modrina, ale keď mi v pichne almiral tak sa urobí škaredá modrina a aj hrčka ale pri pichaní ma to ani nepáli ani neboli. Viete mi povedať niekto prečo sa to deje?

modrina

Mne už 4-krát prepichli žilu lumenom na náprotivnej strane žily tak, že som mal obrovskú tmavú podliatinu od lakťa až takmer po zápästie a aj s opuchom, a zakaždým to bola iná sestra, vždy v Bratislave, vždy staršia a \"skúsená\" setra... je to tým, že pichajú pod zlým uhlom, grrr, naučte sa už pichať. Mám mimochodom obrovské žily, do ktorých, ako hovorila moja lekárka, by aj slepý trafil.

jajkafr

simulienka
to zmyzne to je normálne keď si nepritlačíš poriadne tampón po odbere... na urýchlenie si na to môžeš natrieť Heparoid

simulienka

Caute,pred styrmi dnami mi brali krv a nezatlacila som si na to a po 5sekundach sa mi tam vytvorila hrca tak mi sestricka zatlacila nachvilu a zmizlo to. na druhy den sa mi tam objavila dost velka modrina a mam ju doteraz, priemer ma asi 5 cm...

jajkafr

tak ako píše Well pretože sa zle tlačí na miesto vpichu a krv zo žily uniká do podkožia a tak vzniká modrina... po odbere krvi sa nemá ruka ohýňať, ale má byť vystretá a na miesto vpichu sa má dostatočne dlho tlačiť

kujon

boli ma zadok pichali ma proti bolesti chrbtice a uz meciac nespim lebo sa nemozem otocit ak mate s tim skusenost poradte ako sa toho zbavit