modrina po injekcii

regina

a neviete niekto,co robit, ked ma stale boli ruka a neviem ju skrcit a vystriet dakedy? mala som v nej infuziu a strasne ma tam ta ihla stipala a palila... cely pondelok som mala ihlu v ruke... a v utorok rano okolo 2 hod mi ju sestricka musela vybrat, bo som nemohla spat. Teraz ju tam nemam, ale stale ma to boli. Neviete kedy to prejde a pjoc ma to stale boli aj dva dni po infuzke?

ifka

ja osobne mozem o sebe povedat,ze viem brat krv bez modrin.modrina sa urobi vtedy,ked po odbere si pac.netlaci palcom miesto vpichu,ako mu to ja ukazem.viem vziat aj sebe krv,aj si podat inj.do zily.a na zadku sa robia hrcky,alebo opuchy preto,lebo kazdy je inak znasa injekcie do svalu.niekto ma vstrebavanie lepsie,niekto horsie.ja mam horsie.po mastnych inj.sa vstrebava horsie,preto sa robia hrcky.

riči

Mam otázku.
Manželka vybrala injekcie,ktore jej boli vpichované do zadku.O niekoľko dni sa jej na mieste vpichu vytvorili hrčky,ktore začali bolieť a teraz je to už veľky bolestivý opuch. Stretol s s tým niekto a čo sa da s tým robiť. Ďakujem

ccc

keď máš na ruke hnis, poriadne vyčistiť, vydezinfikovať, keď to neustúpi lokál.ATB, keď ani tak celkové ATB

cykla

dakujem,a nevies este nieco o tom ked mi po naraze rukoviatok do brucha ostali modriny-to az tak nevadi ale ostali mi tam dost tvrde hrce.nechcem moc navstivit lekara tak nejaka rada by sa zisla,

eluška

Ale ve´d ti už odpovedali! Tiež som sestrička a ide ma drbnúť, keď mi po odbere niekto povie, aby som zohla ruku...Ruku treba držať vystretú a na tú žilu tlačiť, aj dlhší čas, lebo inak sa krv vyleje pod kožu a vzniká modrina, takže tak.