modrina po injekcii

brejo_reloaded

nikde neviem o tom nic najst a naozaj ma to zaujima tak posledna moznost mi ostala dat to sem na forum .. snad sa najde mudra halva co to vediet bude

doc

sestričky na SLOVENSKU VEDIA BRAŤ KRV
to že sa vytvorí modrina nie je vina setričky !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!a ešte!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!

tereza1978

zila z ktorej sa berie krv sa nachadza pod kozou.ked sa urobi vpich to znamena ze sa urobila do nej dierka.ked sa ihla vyberie tak sa nejaka kvapka krvi moze medzitym ako sa zatlaci na miesto vpichu dostat pod kozu.dalsia z pricin je zle zatlacenie miesta vpichu.byva to vacsinou vtedy ak sa chceme uistit ci nam este tecie krv.vtedy sa krv moze dostat pod kozu.

samo

ak nezatlacis na mieste vpichu,tak sa ti zrejme rozleje krv pod kozou-a vznikne modrina.Aj ked zohnes ruku po odbere -ta zila uhne a je to to iste.Myslim si to sedlackym rozumom

brejo_reloaded

nikde neviem o tom nic najst a naozaj ma to zaujima tak posledna moznost mi ostala dat to sem na forum .. snad sa najde mudra halva co to vediet bude