Strateny pripad

Príspevok v téme: Strateny pripad
ZuzanaaaXXX

Takze ako tu citam ake mate problemy,tak vy asi ste este poriadne problem nezazili,co mam povedat ja?Tak vam to poviem ako snazim sa na to zabudnut musim urobit hrubu ciaru za tym,ale je to tazke ked vam vlastna rodina nepomaha.Tak nechcem sa uz v tom sprtat niako ale mavala som sex za peniaze:(bolo to dlshiu dobu,mala som dost partnerou a bola som aj na lieceni takze hiv nemam,vie to jeden moj znamy je odomna kusok starsi no hovori mi ze to taka tragedia az nieje ano mozno by nebola kebyze moja mama o tom nevie a ani jej priatel ktori mi potom povie ze som kurva:(tak ma to boli preto sa strasne bojim ze sa nevydam napr.lebo kto by chcel taku zenu???no narovinu si povedzme?co vy by ste robili na mojom mieste?prosim len baby ziadny uchylny chalani co nemaju na viac len dat 100e za sex s mladym dievcatom fakt ste RETARDOVANY!

ZuzanaaaXXX

Tak bola som aj na spovedi mi to pomohlo,vobec na to uz nemam mysliet,a chcem ist studovat medicinu a nerobit chyby v zivote lebo toto boli dost velke,dalo sa tomui zabranit aby sa to nestalo:(manzelovi to povedat?este pojdem ku gyn.na testy lebo sa bojim da sa oklamat ze som mala menej???partnerou napr. tak 5?

Maoam

1. psychoterapia cim skor a dostatocne dlho
2. prestan sa obvinovat, spamätala si sa rychlo, ine to robia roky...
3. prestan to hovorit dalsim ludom, mama je OK - ta to moze vediet ale prestan hovorit o rodine, sukromi a sebe druhym ludom lebo sa to komplet otoci proti tebe a bude to ovela horsie potom
4. cim skor zacni s terapiou
5. neboj, bude to dobre, mas LEN 19 a cely zivot pred sebou, to chce cas! mas este vsetky moznosti zacat novy zivot a gratuluj si, ze si sa nenakazila HIV alebo inym, mala si STASTIE a obrovske!

ZuzanaaaXXX

Takze bola chyba ze som to povedala mame nie?teraz mam 19,mala som 17,18 ale neuvedomovala som si ze je to zle,no teraz to na mna dolahlo a bojim sa ze sa to zopakuje,a presne som sprosta ze vynasam z domu veci to nikto nema co vediet ako doma zijeme,ani to ich nezaujima,ale mna trapi preco som si takto znicila zivot?tuzim mat uz dieta dobreho manzela,normalnu pracu a nie s uchylakmi sa stretavat uz by ma to ani nebavilo,ale ako sa s tym vyrovnam?lebo mala som vela takych zlych napadou:(

Maoam

byt tebou tak to ludom vobec nevesiam na nos, maloktory clovek je tak zrely a lojalny, ze ta dokaze pochopit, neodsudit a nechat si to pre seba navzdy a neotocit to proti tebe

podla mna si to skor musis vyriesit sama v sebe, tu nejde vobec o druhych ale o teba a o to, ako s tym budes narabat a aky postoj k tomu ziskas, to pojde iba psychoterapiou, casom budes schopna za tym urobit hrubu ciaru, naucis sa mat sa rada a zacnes novy zivot - to chce cas a terapiu

drz sa! a nehovor o tom s druhymi, lebo ludia su hnusni a otocia vsetko proti tebe bohuzial...