Ako musi vyzerat zena...?

bingham

Mile damy....co tu tak chvalite...tu zenu na obrazku od B ...ano je pekna....ale aby som bol uprimny...to ste este nevideli samotnu B...zena par exellence !!!!!! :))

nikol302

Podľa mňa žena by predovšetkým mala mať srdce! Ďalej charizmu, zmysel pre humor, zdravé sebavedomie!

čo sa týka výzoru, myslím si, že skoro každá žena má v sebe niečo pekné, sú ženy krásne, niektoré menej. som však toho názoru, že každá žena by sa mala o seba starať. Aspoň vlasy, nechty - nemusia byť umelé, ale pekne upravené. Ja mám umelé, ale len pre jeden zlozvyk :) Myslím, že kaderníčka raz za mesiac nie je finančne náročna a výhovorka nemám čas popri deťoch sa o seba starať by u mňa neobstála. Je to len lenivosť. Ja sama sa rada pekne oblečiem, nemusí byť značkové, keď na to nemám, ale tak vždy si nejak ušetrím a kúpim si radšej pár vecí a kvalitných. Tiež mám dieťa, pracujem a to, že sa môžem trošku okrášliť ma teší a nie obmedzuje :) Aj keď nie krásna je platná fyzická, ale duševná, bohužial chlap sa skôr mrkne na tú fyzickú. Aj keď veľa pekných žien má aj dobré srdce a sú úplne normálne.

natalia 66

Leticia, rencita... B krasna zena, aj podla mna. Zial v dnesnej dobe na taketo zeny ine zeny dost ziarlia... hned ich skatulkuju ako k... a pritom takto moze vyzerat aj zena, ktora zije slusne a stara sa o seba. Ale ako sa hovori, najviac skatulkuju a ziarlia take zeny, ktore sa o seba moc nestaraju, alebo nie su moc obdarene krasou, popripade su aj pekne ale neveria si, cize maju male sebavedomie, popripade komplexy.

rencita

Inkognito presne tak som to aj myslela :) Vlastne som chcela len názor a nie samé navážanie sa do Báb ktoré sa radi namaluju dajú si opätky a farbia si vlasy a opačne.Tento boj by aj tak nikto nevyhral lebo každý má svoj vkus to znamená aj svoju pravdu.

bibbba

ne.. rozmyslela som si to. mne sa aj tak najviac paci anetta keys ;) a Maros75 dal dobre fotky ;) okrem tej blond. aj blond su fajn. ale ta zrovna moc pekna nie je. bruuu :)