Hnidy vo vlasoch

Príspevok v téme: Hnidy vo vlasoch
POMOC! HNIDY

strašne mi je trapne, dnes som bola u lekara lebo som chora,a len tak nahodou mi pozrela do vlasov,a povedala že mam hnidy, či nemame v triede romov, ale nemame ,ja nemam ani tušenia odkial ich možem mať,o vlasy sa staram , hrozne mi je :(

ZA AKO DLHO SA ICH ZBAVIM?? :( poradte ako sa ich co najrychlejsie zbavit,vdaka !

POMOC! HNIDY

vycesem si ich aj sama? citala som inde ze je lepsie ak ich niekto cudzi vycesava, ale ja nemam nikoho,kto by ich vycesaval ..

hviezda01

umy si vlasy teda podla navodu...potom si musis hnidy vycesavat...oni ti same nezmiznu..hlasve tie zive hnidy treba vycesat,aby sa z nich nevyliahli dalsie vši

POMOC! HNIDY

ten co lekarka odporučila v danej lekarni nemali , nakoniec mam sampon PARASIDOSE-pouzival ho niekto ?? pise tam,ze mam 2x umyt hlavu nim , 3min nechat posobit sampon ..ale nehovoria nic o opakovani , mam ho dovtedy pouzivat pokial to uplne nezmizne teda,nie?

hviezda01

a vobec,preco si si hned nekupila v lekarni ten sampon,ked si isla od lekarky??..ona ti tiez urcite povedala,co si mas na to dat...

hviezda01

myslis,ze ti napise niekto viac k tomu??..kazdy ti len odporuci kupit si sampon v lekarni...za tu dobu,co sedis pri pc,uz si mohla mat vlasy umyte a z casti vyrieseny problem...tie hnidy ti same nezmiznu..obzvlast,ked su este zive!!!

hviezda01

tak vši sme zlikvidovali behom jedneho dna,ale hnidy sme mali este dlho potom,ked su take biele,tak su uz mrtve,cize sa z nich uz dalsie vsi nevyliahnu,potom to chce len vycesavat,ale kup si v lekarni sampon,oni tie hnidy zabiju...potom uz len vycesavat a mat trpezlivost

POMOC! HNIDY

tak potom sa ospravedlnujem, nam to bolo takto vysvetlene ..
a nejaka rada ako sa toho zbavit? ktory pripravok je najučinnejši ?
hviezda,vasa dcera sa ich za aku dlhu dobu zbavila?

hviezda01

dcera doniesla vsi zo skoly, a tie jej nakladli hnidy do vlasov,tak ako sa ti tam dostali hnidy,ked si nemala vsi??...ved tie nakladu vajicka-hnidy,z ktorich su vsi...nechapem,ako si mohla dostat hindy..musela si mat najprv vsi,aby sa ti objavili hnidy...mylim sa snad?hnidy sa nedaju dostat...vsi mozes chytit hicikde..v autobuse,elektricke,v skole...ale hnidy nie