Hnidy vo vlasoch

Príspevok v téme: Hnidy vo vlasoch
POMOC! HNIDY

strašne mi je trapne, dnes som bola u lekara lebo som chora,a len tak nahodou mi pozrela do vlasov,a povedala že mam hnidy, či nemame v triede romov, ale nemame ,ja nemam ani tušenia odkial ich možem mať,o vlasy sa staram , hrozne mi je :(

ZA AKO DLHO SA ICH ZBAVIM?? :( poradte ako sa ich co najrychlejsie zbavit,vdaka !

C-

dnes som bola u kozneho doktra a povedala mi to iste. ze mam vsi. kazdy den sa sprchujem a kadzy den si umyvam vlasy, jediny problem je ze chodim autobusom v ktorom zvyknu chodit romsky spoluobcania. je mi to maximalne trapne a neprijemne. nie som rasista moja kamaratka je romka ale viem ze to mam z autobsu. kup si sprej v lekarni a hustyy hrebienok a trpezlivo vycesavaj nic ine sa neda. zelam pevne nervy a zaludok.

ginger27

Ahoj..hlavne sa neciť trápne..kludne ti mohlo aj v autobuse preskočiť nejaké to zvieratko do hlavy..takže nejde o to, že sa o seba nestaráš...nám pri tomto probléme pomohl Hedrin a vlasy sme si umývali myslím Parasidose - om..ten smrdel ako ocot ale velmi pomohol..po umytí dôkladne vyčesanie, po uschnutí vlasov prežehlenie od korienkov..trvalo sa nám zbaviť sa toho asi 2 týždne a to má sestra vlasy dlhé pod zadok..neodstrihli sme ani jeden..

m25

eiaaaa-- lenže ak je náhodou blond, tak jej to sfarbí vlasy .. všeobecne, orechové listy farbia vlasy, teda vývar z nich,, na toto zas bacha .... :)

karolinka123

mne nic nepomohlo z lekarne pomohlo mi az olivovy olej tie ich udusi a vlasy budu krasne a leske a lahko rozcesatelne ja si robim aj zabaly z neho pomoze aj proti lupinam

eiaaaaa

Umývaj si vlasy vývarom z listov orecha. Aspoň mesiac vkuse. A zbavíš sa vší aj hníd. Pomáha to skutočne, osvedčené.

Patya

Bože, aj som sa s týmto trápila minulý mesiac, teda ešte v auguste.. anpokon pomohol Paranit, no pekne prosím vyčistiť celý dom, vyprať veci gumičky vyhodiť... nepríjemné, no zvládli sme to.. poklopem

prírodna

nositeľmi vší nemusia byť len rómovia, môžme ich dostať všade a od akéhokoľvek jednotlivca.tie potvorky majú veľmi radi čisté, upravené a dlhé vlasy. takže tým veľa nenarobíme, len s nimi bojovať :-)

POMOC! HNIDY

ERIKA-kto to hadze na romov? lekarka to ako prve spomenula ..sampon pomohol,dnes som bola u koznej ,prezrela ma a nic som nemala , chvala bohu .. , a jasne,nevsimli sme si to ,pretoze ma hlava nesvrbela,o vlasy sa staram, nikdy neboli farbene,zehlene ani nijakym sposobom poskodovane ..a mam dost rokov na to aby ma matka kupala vo vanicke,a prezrerala mi vlasy a cele leto.. a vsi zo mna v zivote neskakali
tak dakuujem za reakcie pekny den