Hnidy vo vlasoch

Príspevok v téme: Hnidy vo vlasoch
POMOC! HNIDY

strašne mi je trapne, dnes som bola u lekara lebo som chora,a len tak nahodou mi pozrela do vlasov,a povedala že mam hnidy, či nemame v triede romov, ale nemame ,ja nemam ani tušenia odkial ich možem mať,o vlasy sa staram , hrozne mi je :(

ZA AKO DLHO SA ICH ZBAVIM?? :( poradte ako sa ich co najrychlejsie zbavit,vdaka !

erika1020

dobre ranko
ja len tolko k tomuto príspevku:
slecna,ak maš už take potvorky vo vvlasoch, tak to treba oznamit učitelke,a neviem ako si niečo take jedna matka nevšimne,u svojho dietata,nie ja ta neobvinujem ani tvoju mamu,ale prečo hned všetko hadzat na romov? Moja dcera ma spolužiacku,a tieš neni romka,lebo nemaju v triede romou, a predstav si, že to dievca malo vsi a v takom rozsahu,že jej padali na zošit pri písani písomky,moja dcera ich nedostala naštatstie.Ale triedna učitelka oznamila všetkym rodicom, že v triede je taky problem,a preventivne sme umyli vlasky,to dievca dostalo tyžden volno,a všetko je tak ako ma byť. Tak bolo by dobre,keby tvoja mamka zasla za učitelkou,a oznamila problem,aby sa to nesirilo po triede. držim palce aby si sa totho zbavila čim skor.

prirodna

POMOC!HNIDY šampón Parasidoze je samá chémia, hnidy a vši síce zabije ale hnidy ostávajú prilepené na vlase a sú ako keby vysušené. Dá to riadnu námahu ich z vlasy odlepiť!Ručne alebo vyčesať veľmi hustým hrebeňom. Tiež som ho kúpila v lekárni a umyla vlasy môjmu synovi a výsledok bol taký o akom píšem. No potom ma to už prestalo baviť a kúpila som Liberella šampón, ktorý má v sebe jablčný ocot a ten konečne uvoľnil tie hnusné hnidy a vlasy boli po vyčesaní konečne bez hníd. Z tej rady mali aj spray , ktorý pôsobí preventívne proti všiam, ráno ho synovi striekam na hlavičku a trošku ho vmasírujem do pokožky, potom ide do kolektívu. Zatiaľ to zaberá aj keď sú v škole vši on ich opakovane nechytil. Takže som spokojná :-)

kukucina

ja som mala hnidy a co - nic sa nedeje..
hned som si kupila sampon v lekarni a po jednom umyti bolo po nich...samorejme, oni tam stale boli lebo som ich len umrtvila ale potom som si ich povycesavala z hlavy a mala pokoj...musis ich vybrat takze po umyti sa daj do toho..
a klud..pohodicka :)

jaanna

dobre ich vidiet na tmavych vlasoch..,drobne biele vajicka-ako krupica ,take leskle.Su nalepene na vlasoch,preto treba vycesavat...poznam to z praxe...v detskej nemocnici...Bolo to daaaaaaavno..

POMOC! HNIDY

no umyla som si vlasy a dokladne ich vycesala,ale aby z nich nieco vypadlo,tak to som teda nespozorovala ..ako vyzeraju vobec tie hnidy? my sme to v rodine v zivote nemali

jaanna

nelamentuj tu tolko,,ale konaj-mas sampon,umy si vlasy a zajtra necch Ti niekto prezrie vlasy a zase zopakuj...Ine nic nepomůze,len konat..Hnidy su vajicka,ktore vsi nakladli do vlasov...Zbavis sa ich,ale musis byt trpezliva,dnes je habadej prostriedkov na to-aj sampon na psov je ucinny...