Bolest pecene...

Príspevok v téme: Bolest pecene...
yaRRo

caute vsetci.mam taky dost velky problem.asi tri mesiace som uzival lieky s vysokym obsahom niacinu plus alkohol atd.pred mesiacom som bol na testoch a mal som mierne zvysene testy.lenze teraz ma pecen zacala doslova boliet a citim ju.bojim sa aby sa nieco vazne nestalo a neposkodil si ju.zacal som brat tabletky na reg a ochranu pecene.skuste mi niekto prosim vas nieco poradit.vrela vdaka.

mica

jatyon,ak si si nevšimol to to nie je stránka finančného poradenstva ale zdravia.Mal by si si usporiadať svoje životné hodnoty...

jatyon

... a bubaciky sa budu sypat ....
mica, mica
jaro, jaro !!!!! ---- reklama:
Názov spoločnosti
Jaroslav Vereš - New trade
obchod,poradenstvo,zákaznícky servis
Kontaktná osoba
Vereš Jaroslav
hbl.jaro@pobox.sk

mica

Cau yaRRO,neviem či si počul o bunkovej výžive?!Sú to jedinečné prípravky prispievajúce k zdraviu ako aj k regenerácii či kondícii.Tieto výrobky sú vyrábané čisto na bilinnom základe "bez chémie" s vysokým obsahom vláknin,minerálov,vitamínov,stopových prvkova dôležitých nenas.mastných kyselín.Nakoľko ja i moja rodina tieto produkty užívame na mnohé zdrav.problémy,môžem Ti zaručiť stopercentný výsledok.Záleží len na Tebe...viac (hbl.jaro@pobox.sk) Veľa zdravia.

charlotte

ked som ja brala silne lieky, potom som uzivala Esentiale na regenraciu.
osobne i myslim, ze by to chcelo ultrazvuk, mozno je podrazdeny zlcnik. pri akychkolvek poruchach travenia treba drzat dietu. Bez alkoholu, bez tuku, ziadne bublinky...