Ako počítať kalórie?

Príspevok v téme: Ako počítať kalórie?
laloa556

Ahojteee,

prosím vás, vie mi niekto jednoducho po lopate vysvetliť ako sa počítajú kalórie? a hlavne ako zistiť koľko ich cez deň prijať, keď chcem schudnúť? rada by som si ich chcela začať počítať, no hľadám aj na googli, aj tu a neviem to nájsť, kde je to jednoducho vysvetlené.. našla som tabuľky a pod. čo má koľko kalórií.. len neviem kde mám nájsť koľko mám ich prijať ja, koľko vydať a proste všetko ako sa počíta :)

Ďakujem za rady. Prajem pekný dník :)

peterjano

nepočítam. Zdravo a pravidelne jem, pijem vodu, pravidelne chodim behat, jazdim na bicykli a vaha ide dole. A ked sa citim plna, posadim deti na nove woom bicykle a bežím za nimi. Tuky sa menia na svaly a som spokojna

mala_sova

nepočitam kalorie, kupila som si z cyklospecialit bike a jazdim pravidelne, jen na čo mam chut a kalorie neriešim

kixx

idealne je s kalorickymi tabulkami, ale co najviac sa toho drzat, ked teda chces ist podla toho, nedavat si veci od oka, ale ozaj si vazit

dagmar12

nepočítam. Jem všetko na čo mám chut a každy den som aktivne športovala, jazdila som na kolobežke z cyklospecialit, takže som nepriberala, práve naopak, kila šli dole, pretože som mala pravidelny pohyb a citila som sa velmi dobre

Perilka

nepočítam a nikdy som to nerobila. Zjem uplne všetko na čom mam chut a potom sadnem na nový bicykel z cyklospecialit, alebo na kolobežku a idem sa potit a všetko zo seba vypotit. Pomaha to.