Akne a detoxikacia

Príspevok v téme: Akne a detoxikacia
detoxi

akne akne akne...stale akne uz som skusala vsetko...zynerit, erifluid, eclaran gel, skinoren, duac gel, differine gel, a este neviem jake maste...zinkova mast, borova voda, tea tree olej, alpa, bylinkove obklady repik, rebricek...brala som antikoncepciu...rozna kozmetika z drogerky...VSETKO MOZNE A AKNE STALE NIEJE PREC...dokonca pouzivam biolampu...

ROZHODLA SOM SA PUSTIT DO DETOXIKACIE...

ma niekto skusenosti s detoxikaciou proti akne ??? co jest ???

fiieaprf

Tabletky na akné - derminax.lv Dnes uplynú 2 mesiace od začiatku mojej liečby a účinky sú naozaj uspokojivé. Zmizli aj tie hrozné vyrážky. Veľmi odporúčam.

BioVevericka

ahoj, ja používam zelený jíl na pleť aj vnútorne ako detox. Pleť je najprv začervenaná, ale postupne je to miernejšie. používam ju 1x týždenne pred spaním, lebo by nemal ísť potom na to makeup ani žiadne krémy.
Kupujem ho cez notino kde si kupujem aj inu prirodnu kozmetiku aby som čo najmenej zaťažovala organizmus či z vonka alebo zvnútra, takže hlavne laveru, aspoň tá mne najviac vyhovuje. Ešte skúšam ako mesačnú kúru proti plesniam oregánový olej, používa sa vnútorne-pár kvapiek do vody ráno/večer. Je dosť výrazný, ale dá sa na to zvyknúť :) ten zase kupujem cez pilulka.sk, inak oba weby mávajú zlavy na webe kuponyzdarma takže väčšinou si ich vyhliadnem a potom nakupujem nárazovo, čo ma vyjde lacnejšie než z obchodu a lekárne. A trvanlivosť tam býva dlhá, takže mi to vydrží.

Hanka Surova

Chtela bych vyzkouset ten prvni z tohoto srovnani: www.dotankoch.sk nemate prosím nekdo zkusenost s timto produktem ? Prece jen neni zadarmo :) Diky

brano517

odporucam precistit organizmus celkovo, ja som mal Liver Rescue, je to na pecen a pomaha pri detoxikacii, plet sa mi precistila a nerobili sa mi viac zapalene vyrazky, opakujem si kuru pravidelne

slniecko123

vyskusaj zeolitovy il, vola sa zeoforce, mne sa celkom precistila plet, uzivala som ho vnutorne a aj ako masku

AkNe

Asi som neni jediná čo vyskúšala všetko. Ako tak čítam príspevky tak akné je stále problém nielen v puberte. Lebo mne napríklad neprešlo ani po puberte a trápila som sa do 31 rokov. A roaccutane síce pomáha ale naozaj len vtedy keď ho človek berie a najhoršie je, že s ním ide kopec nežiadúcich účinkov. Mne nakoniec pomohla len doktorka Albertová, ale ani to nebolo také jednoduché. Prvý rok liečby nič moc, striedavo oblačno. Potom ma zlomila na diétu ktorej som sa zo začiatku bránila, lebo som dosť veľký žravec. Urobila mi testy na potraviny a musím uznať že to fakt zabralo. Tá detoxikácia na začiatku je dobrá vec, len samotné kvapky Joalis veľmi nepomáhajú. To tu už viac ľudí napísalo že Albertovej kvapky zarábané v lekárni sú oveľa účinnejšie. Ja som sa nakoniec liečila vyše dva roky a bola v tom aj tá diéta. Tá sa musí stanoviť presne na telo, na každého zvlášť. Lebo nejaká všeobecná diéta na akné neexistuje. Darmo som predtým vynechala sladké a čokoládu, citrusy a čo ja viem čo ešte, tak to vôbec nezaberalo. Proste diéta sa musí odvíjať od toho, čo konkrétny organizmus znesie a nie čo sa človek dočíta v nejakej knihe alebo na internete. A rozhodne platí že akné nie je kozmetická záležitosť ale ochorenie celého tela. A tak to treba aj liečiť. Mastičky sú zbytočne vyhodené peniaze.