Akne a detoxikacia

Príspevok v téme: Akne a detoxikacia
detoxi

akne akne akne...stale akne uz som skusala vsetko...zynerit, erifluid, eclaran gel, skinoren, duac gel, differine gel, a este neviem jake maste...zinkova mast, borova voda, tea tree olej, alpa, bylinkove obklady repik, rebricek...brala som antikoncepciu...rozna kozmetika z drogerky...VSETKO MOZNE A AKNE STALE NIEJE PREC...dokonca pouzivam biolampu...

ROZHODLA SOM SA PUSTIT DO DETOXIKACIE...

ma niekto skusenosti s detoxikaciou proti akne ??? co jest ???

sisina22

to si si vyplachla asi ty, jasne ze klistyr normalne do konecnika ty mudra! ked si vycistis crevo tak mas aj akne fuc.

fofonka

zdravím, ja detoxikáciu odporúčam, myslím,, že to po každej stránke telu len pomôže. Ja pijem extrakt z acai vrámci detoxikácie, kto má záujem acai je najsilnejší antioxidant, otázky prosím maamonka@gmail.com

Jablíííčko

roaccutane je svina :) sice to pomože ale ked to vysadis to máš ešte vicej .. ja si to radčik ani nedám :)

sjuzi1234

hej, potrebuješ riešiť príčinu zvnútra, tvoje telo nemá dostatok výživy a odráža sa to na povrchu.
Okamžitý účinok po prvom ošetrení a viditelne zlepšenie má galvanický prístroj. Ten ako jediný dokáže pleť vyčistiť do tretej vrstvy pokožky a zapraviť tam aj výživu.Už som tu o raz písala.
Ak by si chcela poznať viac, môžem ti dať info na email

Deria

Detoxikaciu si uz mala urobit ako prve. Raz za cas je takcitak potrebne organizmus precistit od vsetkych skodlivin, ktore sa v nom pocas rokov nazbieraju.

ulrika

ja odporucam vylucit mliecne vyrobky, sladkosti a mastne veci, brat psyllium nech poriadne precisti creva, plus kazdy den vypit liter zihlavoveho caju (najlepsie z korenov zihlavy, ale ak nie je aj listy). No a aspon 50mg zinku denne, kupis v lekarni tablety. Lokalne takisto zinkova mast, alebo konopna. Neverim ze toto dokopy nezaberie. Roacutane aj antikoncepciu mam za sebou, nikdy viac.