Akne a detoxikacia

Príspevok v téme: Akne a detoxikacia
detoxi

akne akne akne...stale akne uz som skusala vsetko...zynerit, erifluid, eclaran gel, skinoren, duac gel, differine gel, a este neviem jake maste...zinkova mast, borova voda, tea tree olej, alpa, bylinkove obklady repik, rebricek...brala som antikoncepciu...rozna kozmetika z drogerky...VSETKO MOZNE A AKNE STALE NIEJE PREC...dokonca pouzivam biolampu...

ROZHODLA SOM SA PUSTIT DO DETOXIKACIE...

ma niekto skusenosti s detoxikaciou proti akne ??? co jest ???

RNG

Na detoxifikaciu skodlivych tukov(oxidujucich a tuhnucich=vysychavych) treba pouzit prostriedky, ktore tie tuky rozpustaju a vynesu von z tela. To su najma enzymi lipazy a emulzifikator lecitin .A samozrejme absorbenty, ako napr mikrovlakniny(psylium, pektiny, arabinogalaktany a ine)
Samozrejme dlhe roky zamorovania tela tymito skodlivymi znicenymi olejami sa nedaju odstranit za par dni, to trva dlhe mesiace.
Odmorit treba aj pecen, kde sa znacna cast tychto tukov odfiltruje a ulozi, vid pretucnenu pecen, steatosis. Tam pomoze protokol dr Berksona a calcium D- glucarate.
Kto chce vidiet rychle vysledky, bez odmorenia tela, moze pouzit prirodny vitamin A, neskodny v davkach az 20 tisic IU denne, ktory potlaci hladinu DHT a tym prilisne vylucovanie tukov cez kozu.

watermelon

to ze budes pouzivat maste z vonka ti nepomoze. treba to riesit z vnutra, zmenit stravu. vycistit creva - stravou, rastlinnou, vylucit zivocisne vyrobky, a pit aloe vera gel - ten eliminuje usadeniny v crevach z nespravnej (zivocisnej) stravy - ako napr. kazein nalepeny na ich stenach (kazein sa nachadza v syroch - je to lepidlo)

lenak

detoxikaciu doporucujem,...umývať tvár iba teplou vodou, nepoužívať často mydla, ak tak s obsahom síry, vyvarovať sa sladkostí a alkoholu, obmedziť prísun tukov, cukrov a pálivých jedál. Jesť veľa ovocia a zeleniny, dodržiavať pravidelný a výdatný spánok a správny pitný režim. Potom na akne doporucujem aplikovat prirodny pripravok zheng4 akne.

nika.skalna

krasnetelo, no ale toto uz fakt prehanas s tou reklamou. to uz aj mna rusi a to som dost flegmaticka na taketo veci.

krasne telo

tak akne nieje problem len musis stretnut spravnych ludi ktori ti pomozu detoxikacia je fantasticka vec
mam kamosku co vramci niecoho podobneho sa dala krasne dokopy ked chces vidiet jej fotky napis mi na fb: katarina rybka simcova a poslem ti jej fotecky a ked sa ti to bude pacit poradime ti ako na to :)

tpch

Moja pekna-konecnik a crevo sice spolu suvisia, ale nie su totozne :-D
Takze supsup otvor knihu z biologie a dostuduj potrebne veci...