Strie na bruchu po porode

elasti-q

Mne strie skoro uplne zmizli ked som sa natierala elastiqom exclusiv - -odkaz odstránený- mi ich tak stiahol zjemnil rozotrel neviem ako to nazvat ale oni skoro uplne zmizli :)

0vecka

ziadne kremiky na strie nepomahaju... ani ako prevencia investujte tie peniaze a cas radsej do niecoho co dava zmysel

mayka

ja som si pocas celeho tehotenstva natierala brusko aj stehna mastou proti striam bepanthenom, prijemne vonal a dlho mi vydrzal a striu nemam ziadnu, odporucam..:)

marcipanik

každé krémy pomáhajú aspoň trochu, mne najväčšiu zmenu k lepšiemu urobil elasti-q exclusive, aj olej od elasti-qu som používala ten tiež nebol zlý, na olej sa dosť rýchlo vstrebal a nemastil

gastanko2016

ja som používala bepanthen proti striám. Natierala som sa pravidelne pár mesiacov po pôrode. Strie pekne vybledli. Používam ho aj keď sa mi urobia nové, keď rýchlo priberiem.

pe84

Proti striám je výborný Bepanthen proti striám, ideálna je už prevencia, natierať sa pravidelne - denne aspoň 1-2x, aby bola pokožka hydratovaná a vyživovaná, a je výborný a účinný tiež proti starým striám, ktoré sú nenápadnejšie, bledšie