Strie na bruchu po porode

ajika

Ahoj, ja som po porode 10 rokov a brucho mám sice pevné , ale pokozka na nom uz nikdy nebude pekna, strie uz nikdy nezakryjes. Koza ostala ochabnutá, len ked sa dobre napapkam, tak sa to trochu povystiera :-D

slavina

Ahoj,tiež ich mám a poriadne po celom bruchu,nechali ma prenášať a malá tak kopala,až sa mi dotrhalo celé brucho.Ale keď sa pozriem do zrkadla,tak si poviem stálo to zato a ešte mám aj jazvu po cisárskom,takže je to hrozné,ale to je len detail,ktorý je zanedbateľný.

valeria novakova

ahoj renkyyy, aj mne ostali strie a este k tomu aj dost ochabnuta koza, lebo som mala brusko jak slonica. Dcerka uz ma dva roky, cvicim, vela chodime na prechadzky, dala som sice dole 20kg (z 80 na 60) ale to brucho tiez som uvazovala nad nejakou plastikou, ale svagor je lekar a povedal ze ta koza potrebuje cas, a strie sa celkom neodstrania. Pouzivala som vselijake kremy, v tehotenstve aj po, ale to je asi genetika. Dost ma to trapi, je to nepekne, ale ked sa pozriem na svoje sikovne slniecko, hned mi je lepsie. Stalo to za to :-)