Zeny - aki muzi sa vam pacia, zarasteni alebo vyholeni?

Príspevok v téme: Zeny - aki muzi sa vam pacia, zarasteni alebo vyholeni?
ewelinka

Mam na mysli hrud a dolne partie:)

HRUD moze byt asi 4 typy a to zarasteny vela, zarasteny troska, holy:) alebo i taky co ma chlpy len okolo bradaviek:)

A tam dolu to je jasne asi kazdej:)

Mne sa pacia hore taki, co maju uplne holu hrud alebo troska chlpkov, ale musia mat siroky hrudnik a neposobit chudo:) A tiez sa mi nepacia taki, co maju len okolo bradaviek chlpy:(

A dolu sa mi paci, ked sa aspon 'pristrihne', uplne vyholeny by posobil asi ako dieta:D

arnie11

bibi123 Ja si viem predstavit taku variantu, ze spocitavanie chlpkov partnerkou moze byt celkom prijemne. :-)

jajka001_ Tak by to podla mna malo byt.

bibi123

arnie11-tak ja som vybrala nehodny c2, ktory sa mi zdal najviac zarasteny:O), priatel sa ma pri pocitani pytal, ze co robim:O))), samozrejme, ze som neprezradila svoju tajnu misiu:O)))
ja si myslim, ze chlpy casom vo vztahu uz nie su take dolezite, cize potenc.frajerke by vadili skor na zaciatku, nie po urcitom case...

arnie11

No ved ani mna netreba brat vo vsetkom vazne. :-) Urcite si teraz nepojdem holit hrud. Asi patrim do kategorie trochu zarasteny na hrudi.
Ak by vsak bola podmienka pre zaciatok vztahu, ze musim mat tak alebo onak upravene ochlpenie, tak by ziadny vztah samozrejme nebol. Pretoze taky vztah postaveny len na splneni nejakych vizualnych poziadaviek by zrejme nestal za vela.
Ak by som vsak mal vstah a pride k tomu ze partnerke nieco prekaza, v takom pripade by som uvazoval nad tym co mozem urobit preto aby som to vyriesil.

ewelinka

To ja na to az tak nepozeram, neboj:) Nikto nie je dokonaly. Ale osobne sa mi nepaci, ked ma chlap holy hrudnik a ma chlpky len okolo bradaviek, to uz si ich rovno moze vytrhat, no nie?:)

arnie11

bibi123 No vies to nie je len tak. To treba vybrat niekolko rozne umiestnenych vzoriek, kedze hustota porastu nie je rovnomerna. A vysledok spriemerovat, aby to malo naozaj vypovednu hodnotu. Lebo ked si len tak zvolim nejaky cm2, tak to moze byt aj 0. A pred zrkadlom, a na to teraz nemam cas. Esteze nezarastam na chrbte, to by som nezvladol asi ani zo zrkadlom. Ja si sem len obcas odskocim od prace.
Inak napadlo ma alternativne riesenie ak je hustota porastu prilis velka. Staci dobre pribrat - ked hrud zvacsi objem, koza sa natiahne ale pocet chlpov zostane rovnaky a poklesne teda ich hustota. :-)

Iveta Michael

no mne sa vždy páčili a aj budú páčiť len vyholení :)) a hruď celkom hladká tiež...no ale zábavnú tému si nahodila :)

arnie11

bibi123
Srdecna vdaka. Ked budem mat cas, poratam to a co bude navyse vytrham. :-) Holenie podpazusia praktizujem aj ja, len to nie je kvoli cviceniu. Aj to 2 dnove strnisko by bolo, ale ak rano nezaspim pojde dole.

bibi123

arnie11-poratala som Ti to, frajer ma na hrudi na c2 9chlpov:O))), je zarasteny len na prsiach,(na ramenach, bruchu a na chrbte mu vdaka bohu:O))) nerastu chlpy) chlpy aj na hrudi, aj na nohach si skracuje takym tym strojcekom na vlasy, cize je podla mna ten typ "zarasteny v norme":O))) pazuchy si holi kvoli cviceniu...
na tvari ma take 1-2dnove strnisko, co posobi tak drsnacky a sexy:O))) cize to sa mi paci na chlapoch vseobecne, rozkrok ma takisto na kratko, dzunglu by som asi neprezila;O))) chlpy na prstoch neriesim...
Co sa mi paci na chlapoch-mam rada take talianke tmave typy muzov, siroky chrbat, vyska od 180cm, velmi si vsimam zuby, zastrihnute nechty na rukach a tvar prstov:O))) take veci ako zadok,farba oci,..ma nejak na 1. pohlad nezaujmu...