Depresia

Mimulus

"musím byť tvrdá a "bezcitná" nie o tomto to predsa nie je!!! Nenapísal som Ti to preto, aby si sa naozaj takou stala aj keď tento ......svet je vlastne len o tom. Vždy buď sama sebou a áno asi by sme mali tým ľuďom odpustiť veď práve oni sú tí ,,NORMÁLNY,, nie??? Ale vedieť čo je skutočné priateľstvo vôbec nemusia!

hej- mal by stáť pri tebe vždy keď to potrebuješ.

Toto nezvládne ani najlepší priateľ ak sa na druhej strane nachádza človek, ktorý má nejakú psychickú poruchu. Prežil som už toho veľa a ľudia, ktorých som mal rád a ktorí boli moji priatelia vždy po čase odišli :( Jednoducho toto čo prežíva každý z nás jednoducho nikto nepochopí, nikoho to nebaví počúvať, nikto Ti nedokáže pomôcť a nikto Ti nevydrží byť priateľom aj keď by to tak malo byť.

---

hej- mal by stáť pri tebe vždy keď to potrebuješ.
Dostala som ďalšiu radú: a to "odpusti im" . keď som tak nad tým uvažovala má asi pravdu. hnevám na celý svet ako žijem na to prečo ma takto trestá. na každého kto je v tom zainteresovaní. oni si žijú predsa život aký chú a ja za to nemôžem v konečnom dôsledku. tak sa snažím na to myslíť vždy keď ma to chytá. no uvidíme. a v podstate to je presne to čo sme písali "musím byť tvrdá a "bezcitná""

Mimulus

Chcel som aby si si to prečítala len na margo toho ako sa zachovala Tvoja ,,kamoška,,. Aj mne sa to už veľakrát stalo že.... takže aj mňa odpísali práve tí, ktorým som najviac dôveroval. Viem môžem ich obhajovať, že sú to skvelí ľudia, a že za to stoja ale čo ak majú ostatní pravdu a že to nie sú skutoční priatelia??? Nemal by skutočný priateľ pri Tebe stáť za každých okolností????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

anjelik

:o))) Príliš obrazne povedané. Ale reálne ide o to, že spomienka silnie pozornosťou, zvyšuje sa jej kvantová gravitácia a tým aj príťažlivosť a tak , čím viac pozornosti človek venuje nejakej spomienke, tým sa stáva dominantnejšou. A ak sa otvoríš jednej veci, uzavrieš sa inej. Je veľmi ľahko podľahnúť depresii, ale treba si položiť otázku, či je toto ten pocit, ktorý chcem zažívať? Treba budovať a tvoriť nové spomienky, ktoré sa potom stávajú výhybkou, keď ťa to strháva k nejakému tomu pokecu alebo šmírovanou, čo sa deje " inde ". ;o))

J111

Ja sa neupinam k depresii, zijem akoby som ju nemal, akurat, ze ma obcas potrapia hlasy, aj depky. Ked to pride, tak je to brutal:D Neviem, kto koho cim zivi, ale ja duchom nedavam jest:DDD Ale nie:D

anjelik

No podľa mňa duchovia nie sú nejak zvlášť vitálni, pár hodím po smrti a dosť. ;o) Ale ok, možno ty máš čo do činenia s nejakým iným. Ale osobne si myslím, že všetko je otázka uvažovania a myslenia. Že problém vždy začína a končí nami samotnými, nie druhými. Ak ti niekto závidí a nepraje, je to jeho sila alebo slabosť?? Ak sa prikláňaš k slabosti, tak kde by vzal silu ťa posadnúť?? A čo by z toho mal?? Čo mu ty dáš výmenou?? Vlastnú depresiu a slabosť??
A ak si myslíš, že tento svet je neznesiteľný a pritom je to vyšší svet..tak aký asi tak musí byť ten svet nižší??? Myslím, že logika nepustí...:o))) Tak zvažuj, čomu sa otvoríš a kam smeruješ svoju pozornosť...Čím viac sa upínaš k depresii, tým ťažšie sa vraciaš späť. Pretože ju svojou pozornosťou živíš a dávaš jej silu.

J111

V utorok idem za jednym liecitelom, povedal mi, ze mam na sebe jedneho ducha a ze mam aj porobene, cize viac ako dost a ja sa potom cudujem, ze z coho to mam. Staci jeden neprajnik a clovek ma problem.

marcelina78

J111, mal by si skusit nejakeho liecitela, oni tymto veciam lepsie rozumeju ako lekari,maju rozsirenie "videnie" a vnimanie, mozno je na tebe "nieco " nalepene, kopec schizofrenikov ma na sebe "privtelene duse", to su tie hlasy co mozes pocut a co ta chcu ovladat, lebo k psychicky chorym maju lahky pristup..Viem, 80% ludi si tuka po cele nad tym co pisem, ale skus si nieco o tom vygooglit...Je to pravda aj co pise anjelik, je to aj o tych frekvenciach...