Veľké pysky

zmensena

Chcela som take, aby ostali malinke a pekne zavrete, ale este to nenabralo konecny tvar. Takze sa musim nechat prekvapit ako to bude vyzerat. Lebo aj pre toho doktora nie je lahke to urobit presne tak ako chceme. Uvidim...

mojaajom

a aku velkost si si dala? uplne malinke, ze ich uz vobec nie je vidno? ach, asi aj ja si to dam spravit, ale az neskor, teraz na to nie je cas...musi to byt super pocit

zmensena

Este to nie je uplne zahojene a stale musim chodit v sukniach. Ale partnerovi sa to uz paci a nevie sa dockat :) Mali sme obrazky, tie sme ukazali a potom sme to ukazali aj nazorne na mojich pyskoch. Uz teraz sa citim inak.

mojaajom

zmensena :) ked ti to odpuchne, tak napis ake to je, ci je to krajsie, ci sa to partnerovi viac paci a tak...a aky je to pocit :) a podla coho si si vybrala ako bude vyzerat? mali nejake obrazky, ci si len povedala, ze chces zmensenie? alebo su rozne velkosti, ake si to mozes nechat?

zmensena

Už mi to skoro odpuchlo, ale na styk si počkám ešte minimálne mesiac, nehovoriac o tom, kedy mi zmiznú jazvy. Určite sa po tom ozvem. Teraz čakám, kedy mi vypadajú štychy. Ja som sa na tento zákrok odhodlávala tri roky, tak uvidíme, ako to dopadne.

lolita22

Ahoj zmensena,ozvi sa ked odpuchnes ako sa ti zije s novym imidzom.Ci ti to nerobi problemy pri styku/BOLESt/ a tak.Nie je to velmi esteticke zit s velkymi pyskami,aj ked muzi sa nestazuju,asi kazda zena by to chcela dat prec.Ja mam pocit,ze sa mi to natiahlo po porode.

zmensena

Ahoj Hanka32 pozri si www.chirkoz.sk. Je tov Bratislave. Zavolala som tam, objednala sa a rovno sme to prekonzultovali a isli na vec :) Cenu zjednaval moj manzel, bolo to skoro 400 euro.

hanka32

ahoj zmenšená,kde si si to bola dať spraviť a koľko ťa to stálo dohromady? Zaujímala by ma cena.mám väčšie pysky a vadia mi,napr.pri zasádzaní tampónu,úzke nohavice,tangá a podobne.ďakujem.

zmensena

Ahojte, ja som absolvovala labioplastiku pred dvomi dnami v lokalnej anesteze. Bolelo ma to, ked injekcia prestala ucinkovat a trvalo to cca 3 hodiny. Odvtedy lezim, mam opuch, ale bolest necitim. Musim povedat, ze som cakala, ze to bude horsie.