Veľké pysky

perlorodka

Toto snáď ani nieje možné. Všetko mi to príde ako naháňanie kšeftov plastickým chirurgom. Dievčatá a ženy ! To chcete mať všetky rovnaké šušky ako keď cez kopirák pretlačí? Ak sa to vášmu priateľovi nepáči, nestojí vám za to, ak Vy nieste spokojné, bude tam iný problém a nie telesný, lebo väčšie pysky nespôsobujú väčšie riziko infekcie a ani problém pri chôdzi, veď to by ste ich museli mať vyťahané až po kolená. Pri sexe to tak isto nemôže zavadzať keďže prirodzene zvlhčené okolie vagíny je ľahko dostupné aj pri väčších pyskoch. Kým sa nezmierite s tým, že práve tak je to pekné ako to máte, môžete od pyskov až po zvečšenie pŕs a zmenšenie nosa chodiť na plastiku ako na klavír a aj tak nebudete sôpokojné, lebo vždy sa čosi nájde. A ešte jedna vec, je dokázané, že po úprave pyskov ohanbia klesne citlivosť v jeho okolí a tak aj vzrušivosť. Za pár rokov už asi aj v našej vyspelej spoločnosti bude prirodzená obriezka dievčat ak to takto pôjde ďalej.

cicuška

Jújúúj, mám velké pysky a dost sa za to hambím. No, budém mat pomali 16 rokov a už by som chcela sex, a aj chalana mám, alé hambím sa. Dá sa vykonat operácia aj v 16 rokoch???:D Odp:DDD

Denzl

Dievcata....prestante sa kontrolovat ako merac tepu a sustredte sa konecne aj na ludsku podstatu zivocisna.
Ste kazda nadherna nech ste s vacsimi,alebo nie.
Vazne nechapem preco si nahovarate problem v hlave,ktory neexistuje.

Nelinka555

Aj ja mam takyto poblem trcia mi asi len par mm ale strasne sa hanbim za to a mam iba 14 a chcela by som sa spytat ci sa mi to moze este upravit prosim odpiste dakujeem ..

lenocka691

no vidim ze nas takych ,,obdarenych,, je tu viac. aj ja rozmyslam nad labioplastikou. vobec sa mi to nepaci ze mi vycnievaju a este k tomu mam jeden vecsi.som s toho zufala.citim sa uplne blbo, ubera to na sebavedomi.... ked som mala prveho partnera tak som sa tak hanbila ze sme sexovali len pod paplonom a ked mi prvy raz uvidel muslu tak dostal facku... mrzelo ma to ale tak velmi som sa zato hanbila... teraz sa ho uz nehanbim vsetko ide s nim fajn ale nevyjadruje sa k tomu ci sa mu to paci alebo nie, poznam ho moc dobre a viem ze ma nechce urazit tak radsej nepovie ze sa mu to nepaci. mala som este jedneho chalana a aj ten mal narazky veselo sme boli v tom a ako som nanho sadala povedal vetu typu aha ake mesko a smial sa no ja som mala dost :((...nechcem si to dat urobit pre nejakeho chalana ale koli sebe. mne to tiez prekaza aj pri sexe to najprv treba minutu snorit aby sa nasiel vchod :( je to smutne ale trochu sa toho bojim a neviem ci to robia aj v nitre, neviete mi baby poradit?

dddds

Mne trčia asi 2 cm a tá časť čo trčí je už taká ošúchaná ...fialová ...spučená ako keby a vadí mi to aj pri chôdzi aj pri spaní aj nonstopp!!!!!

Liborec

Ty sa mas. Mat dvoje velke pysky :-)
Aj mi napada zopar hriesnych myslienok, ale tie su na ine forum ;-)
Nic ty nemen! Nechaj ich take ake su!
Ja mam napriklad tiez velku "kladu" ale nemenil by som ju za nic na svete :-))))