gyn. vyš.- čo vadi, čo by ste chceli,

doc

to rikkky
môžeš ale som trocha ďaleko a nemám ultrazvuk
v PB je veľmi dobrý odborník
Dr.J.Kmeťko vrele doporučujem

doc

to hanuška
je to nejaké divné
folikulometriu robil gynekolog?
ak sú tam viaceré folikuly tak to neznamená že aj dozrejú
a koľkokrát za 1 menštzr.cyklus bola folikulometria robená?

mirkaaaa

PROSIM neviete nahodou o dobrom gynekologovi v PRESOVE, s mojim niesom spokojna, je to na dlhe vysvetlovanie. Dakujem...

hanuška

Doc,
chcem sa ťa ako odborníka opýtať. V priebehu jedného cyklu mávam ovuláciu aj 5 x. Nie je to blbosť ale je to tak. Mám to odsledované v rámci folikulometrii. Môj problém teraz spočíva v tom, že v priebehu jedného cyklu neviem rozpoznať cervikálny hlien od výtoku. Môj hlien vyzerá taký, najskôr mliečny trochu ťahavý a potom je priesvitno a sem tam mliečny ťahavý ako sopeľ. Pokiaľ som nebola na folikul. myslela som si že ovulujem len 1 x za cyklus a niekedy že ani vôbec pretože mám len 1 vaječník. Áno môj vaječník vyprodukuje za 1 cyklus aj 5 folikulov postupne. Vždy som si myslela, že je to výtok. Ja som už z toho celá "pafff". Neviem rozpoznať výtok od riedko-mliečno až sklovito-ťahavý výtok. Začala som preto používať Tantum Rosa a včera som si robila výplach. Pri výplachu mi vyšiel tento hlien vo väčšiom množstve. Čo myslíš pri mojom opísaní, môže ísť o cervikálny hlien? alebo o výtok? Po výplachu nemám žiadny "výtok" (ak sa to tak dá nazvať), nemám svrbenie, začervenanie, nesmrdí.Prosím povedz svoj názor, viem že radiť a 100% odpoveď to nebude, ale ty ako odborník sa prosím vyjadri, ďakujem.

rikkky

Doc,
môhla by som sa ku tebe prihlásiť ako pacientka? Hľadám seriozneho gynekologa. S mojim gyn.nemám dobré skúsenosti, tak preto hľadám v okolí PB, Pu, Dubnica, Ilava dobrého gynekologa. Skús poradiť niekoho , ktorý ma nepošle hneď na IVF, urobí základné vyšetrenia, ostatné potrebné vyšetrenia a bude mať čas sa somnou zaoberať. Som zúfala a neviem na koho sa už mám obrátiť. V meste v ktorom bývam sú len 3 gynek.ale na každého počúvam len negatívne ohlasy.

janika

Dobry den, chcela by som sa opytat, ak mi viete poradit. Mam endometriozu a v aprili som dostala v Rakusku injekciu na vyblokovanie menstruaci. Kedze som spinila aj v podstate mierne menstruovala, dostala som o dva tyzdne skor ako planovane dalsiu injekciu. Teraz je moj lekar na dovolenke dva tyzdne,po druhej injekcii som prestala mat hnedkavo-krvavy vytok, ale pred tyzdnom opat hnedy, teraz uz aj krvavy a pobolieva ma v podbrusku predmesstruacne. Lekar si myslel, ze to je infekciou, lebo vytok bol aj zlty, takze som brala mierne antibiotikum. Kedze ma chyta panika, ze lekar tu nie je a vytok neprechadza, o dva tyzdne mam ist na dovolenku... Mojmu lekarovi doverujem a viem, ze nie vzdy sa nabehne na liecbu a tieto komlikacie vznikaju, len mam dostat uz len jednu injekciu a som preto pesimisticka, ci vobec zaberie liecba a ci mam momentalne urgentne vyhladat ineho lekara, alebo takyto stav moze byt sposobeny ako normalny pri liecbe a mozem pockat tie dva tyzdne na svojho lekara? Neviem nazov injekcii, kt. dostavam. Dakujem velmi pekne za vyjadrenie, moze byt aj na mail. Pekny den.