gyn. vyš.- čo vadi, čo by ste chceli,

danny

ahoj doc tak ktej placente co si mi pisal,pri porode neviem ci som velmi krvacala doktorka nehovorila nic tak myslim ze to bolo v normale, totiz ona ma zasila prv nez som porodila placentu,a ked po nejakom case nesla tak ju trochu popotiahla a vysiel len kusok potom to doslova vytrhavala po kuskoch, o anesteziologovi nepadlo ani slovo ani sestricku nikam neposlala sa spytat,preto si mylsim ci nepostupovala zle a chcela by som to vediet,tie bolesti v podbrusku su hocikedy vobec to nieje pravidelne, niekedy ked zacnem behat,tak to pichne potom poboli a prestane, a niekedy ked som normalne v klude,preto mam obavy ci to nemoze suvisiet.potom po porode okolo mna vsetci skakali,chodili na mna pozerat ako na vystavku,a chcela by som vediet ako s druhym babatkom,bude to rovnako, a vobec nemohla sa pri tom poskodit maternica budem moct mat este deti?velmi dakujem

lesana

Už tri roky mám problémy s pálením (svrbením) pokožky okolo pohlavných orgánov, ktoré je niekedy veľmi neznesiteľné. Moja gynekologička mi nezistila žiadny bacil a tvrdí, že som zdravá. Hygienu dodržujem, pohlavný kontakt nemám. Vyskúšala som už veľa mastičiek, dokonca aj octovú vodu. Ale tesne pred menštruáciou sa to nedá vydržať. Vedeli by ste mi poradiť? Ďakujem.

qiu

to katty
no o jednej by som vedela. Volaá sa MUDr. Dagmar Ružičková a ordinuje v Lamači. Je fakt dobrá, ľudská snaží sa pomôcť a zaujem o pacienta nepredstiera.

janca

ahojte baby prpsim poradte mi co mam robyt aby som esce tento mesiac dostala raz menzes mam ho od dnes ale 4augusta ideme na dovolenku a nechcem to mat cez nu. neviete daky domaci recept(ziadne tabletky ani inekcie) nieco co mate overene aby som si privolala krami skor prosim poradte daco

janika

to doc
dakujem velmi pekne za vyjadrenie, neviem co mi davaju, injekciu poznam pod nazvom "dreimonatspritze". lekar sa vracia pozajtra, takze ho budem kontaktovat.

erika15

ahoj pred dvoma dnami sa nam roztrhol kondom a nanestastie vsetko skoncilo vo mne...zobrala som postinor relativne skoro po dvoch hodinach..je velka pravdepodobnost ze otehotniem?..mam navstivit gyn?