gyn. vyš.- čo vadi, čo by ste chceli,

panik-a

dakujem za odpoved
:(, je to na tom malom papieriku , zakruzkovana je II, dolu pri IV je napisane METAPLAZIE..tak som to nepochopila..ale zase sestricka by mi to nedala do ruky, keby to nebolo dobre.este raz dakujem

doc

to panik-a
záleží na laboratoriu a podľa toho kto to odčíta
PAP klasifikácia by sa už namala používať malo by sa ísť podľa Beth.systému

doc

to jeana
2 balenie po sebe bez prestávky mám oskúšané - bez problémov či pri treťom balení nebude špinenie neviem
pri Jeanine sú aj tri balenia po sebe v pohode bez špinenia

jeanna

ahoj doc, mam na teba otazku. mozem uzivat hak novynette 3 mesiace bez prestavky? uzivanie je zatial bez nejakych problemov... dakujem

doc

to anjeliček21
to krvácanie uprostred cyklu môže byť aj ovulačné krvácanie
patrilo by sa po dobratí liekov cca po 7dňoch kontrolná kultivácia - čo prežilo /aké bacily/ nemusí to byť kvasinka.

doc

to dada
v.s. je to bakterialna vaginoza
tam je normálna kultivácia vždy OK
chce to špecialne pôdy len málo gynekologov ich vedie. ale B.V. sa dá doriešiť testami u gynekologa
pokiaľ ma pamäť neklame si z TN a tam by to mali doriešiť

dada

dobry den, chcem sa spytat,pri pohlavnom styku citit zo mna rybaci zapach... bola som aj na vysetreni, vsetko OK vraj... kultivacia v poriadku, co sa tyka vytoku tak mam kazdy den ale nieje to az take hrozne aj ked poviem, ze ma to obtazuje...mam ale aj myom na maternici, cize chodim na pravidelne kontroly, jedine co mi vadi je ten zapach, mam to asi rok, partnera mam 2roky... dakujem

anjelicek21

ahoj doc.. mam taky problem, ze uz asi rok sa liecim na kvasinky a mam uz druhu gynekologicku, ale stale mi to nemizne..vzdy ked k nej idem tak mi predpise ine lieky.prejde to na tyzden a potom sa to opat vrati..horsie je, ze posledne 2 mesiace mavam silne bolesti v podbrusku a 2 tyzdne po menstruacii mavam krvavy vytok...neviem ci to suvisi, prosim aka je vhodna liecba a je mozne, ze nebudem moct mat deti?zatial ziadne nemam.dakujem