Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Najlepšia farba na vlasy

Príspevok v téme: Najlepšia farba na vlasy
xyzz

Aká je podľa vás najlepšia farba z drogérky? Nejaká čo nechytí o veľa tmavšie ako na obrázku, nevypadajú mi z nej vlasy a ktorá bude držať (maximálne sa trochu vymyje) a samozrejme s normálnou cenou, nie som ochotná dať za jednu farbu 5€ keď mi treba na vlasy po pás 2... vďaka za každú radu :)

tima1

Odporucam aby ste si prestala nicit vlasy a presla na henu :)

Mne pomohla pri hladani henny tato stranka. Je tam fajn zhrnutie vyhod jednotlivych znaciek

www.tany.sk

Lucka1

Ahoj, ja môžem odporučiť prírodné farby VOONO. Majú fakt krásne odtiene. Zatiaľ ju myslím v drogérke nemajú, ale kupujem cez eshop www.voono.sk Jedna farba síce stojí 10 eur, ale stojí naozaj za to. Nedýcham čpavok a neničí mi vlasy. :)

dusanana

Aj ja si kupujem profesionálne farby cez internet. Ja používam čiernu farbu a tie profesionálne sa naozaj krásne lesknú a farba je výrazná

kleona

Ja už v drogérii farby nekupujem asi dva roky. Proste som si umyla dvakrát hlavu a farba pri korienkoch sa mi vymyla. Kupujem si profesionálne farby na Notino, ktoré stoja rovnako, ako tie v drogérii ale výsledok sa nedá porovnať.

katkaBA

Ja si kupujem z krasnej doma. sk farbu na vlasy Logona - Prášková farba na vlasy – Chocolate Brown - je BIO a prekrásna, vlasy sú po nej lesklé.

Betulinka

Moja segra si objednáva farby na vlasy len značky Logona pretože je to aj vegánska kozmetika a je s nou velmi spokojná . kukni www.krasnadoma.sk

alica101

Nekupuj si farby z drogerie. Ja si pravidelne nakupujem tu: dukra.sk Farby su paradne, s vysledkom som maximalne spokojna. A nestoja ani 4 eura. Takze ja by som uz do drogerie po farby nesla.

xyzz

darina ryšavé nie sú moje pravé, svoje mám hnedé a už mi vyrastajú a túto ryšavú som docielila peroxidom z tmavohnedých.. a už to skúšať nechcem... a henna mi nechytá