Najlepšia farba na vlasy

Príspevok v téme: Najlepšia farba na vlasy
xyzz

Aká je podľa vás najlepšia farba z drogérky? Nejaká čo nechytí o veľa tmavšie ako na obrázku, nevypadajú mi z nej vlasy a ktorá bude držať (maximálne sa trochu vymyje) a samozrejme s normálnou cenou, nie som ochotná dať za jednu farbu 5€ keď mi treba na vlasy po pás 2... vďaka za každú radu :)

xyzz

Penovú od loreal som aj plánovala, ale bojím sa nechytenia a vymývania, perfect mousse oriešková mi na moje ryšavé vlasy chytils minimálne a za 2 umytia zmizla...

jankaaaaaaaa

matrix su urcite kvalitne farby, nepredavaju sa v drogerii ale v kadernictvach sa daju bezne zohnat, su sice drahsie, ale ajj kvalitnejsie

blondula

darina...presne ako pises,tie penove sa super nanasaju a neuschynaju !! mozem odporucit ! aj mne bolo problem si farbit dlhe vlasy po zadok prekladanim pramienkov zlava do prava :DD toto "napenim" a vybavena vec !

darina32

henna...aná, uznávam...krásne regeneruje vlasy...ale uznaj, nechytá každému, tiež som to s ňou vyše roka skúšala, ale farebný výsledok nula bodov, aj keď regeneruje krásne. Mne sa páčia tie penové farby, zatiaľ perfect mousse. Mám po pás vlasy a nanášanie je super, aj farba pekná, vymývanie nejak neregistrujem, aj keď práve na to sa ženy často sťažujú. Palette, tie kalsické, som používala za mlada...ale ničia vlasy, navyše tie odtiene sú agresívne a mne sa už na staré kolená modré vlasy nehodia :P Sestra si veľmi chváli MATRIX -ale je ťažšie ju zohnať.

blondula

ja som pouzivala na zaciatku pred 15 rokomi farby od Palette...moja oblubena bol odtien slonova kost ! ale potom sa menili asi 300 krat a uz to nechytalo tak ako kedysi.ked som odisla do Rakuska,tam Palette nemali a kupovala som Loreal.tie pouzivam dodnes a som spokojna.tak odfarbim si asi raz za stvrt roka :D

jankaaaaaaaaa

ja mam pocit ze vsetky su na rovnakej urovni. schwarzkopf - palette vydrzia dlho, ale su agresivne a maju intentzivne odtiene, loreal - garnier sa trocha rychlejsie vymyvaju a maju take prirodzene odtiene. londa a wella dost vysusuju