Najlepšia farba na vlasy

Príspevok v téme: Najlepšia farba na vlasy
xyzz

Aká je podľa vás najlepšia farba z drogérky? Nejaká čo nechytí o veľa tmavšie ako na obrázku, nevypadajú mi z nej vlasy a ktorá bude držať (maximálne sa trochu vymyje) a samozrejme s normálnou cenou, nie som ochotná dať za jednu farbu 5€ keď mi treba na vlasy po pás 2... vďaka za každú radu :)

darina32

a.lex každá farba Ti vlasy svvojím spôsobom poškodí...ale tie penové sú myslím najšetrnejšie, čo som skúsila (okrem henny). Nie je v nich amoniak. Ja farbím každých 6 týždňov, kvôli šedinám a padanie nie je, počas farbenia niečo vyšklbem, ale nič tragické myslím...vlasy ešte mám :)

darina32

januliiik, skoč ku kaderníčke...ja som kedysi sestru zosvetlovala doma, väčšinou to dopadalo dobre, ale teraz by to už neriskovala. Blond odtiene sú háklivejšie, nájdi dobrý salón a prvé zosvetlenie si dar urobiť tam.

jankaaaaaaaa

no sak to je logicke ze tie farby ti nechytia, kedze su toodtene svetlejsie ako mas ty svoje vlasy. ked chces mat svetlejsie vlasy, musis ich najjprv odfarbit peroxidom a nato dat taku farbu aku chces

Januliiik78

Takze Pallete dost nici vlasy?

co potom okrem Henny je este dobre vhodne na vlasy, ako farba, ja neviem napr. ked si dam plavu /mam svetlohnede vlasy/nechyti mi to ..mam take vlasy, ze ked chcem svetlu farbu, plavu, svetlohnedu nechyti mi to, prip. len nejake pramene, a zase ked si dam aby aj bolo vidno, tak to je hneda farba, tmavoplava, gastanova, a k pokozke zase nejde mi tmava, lebo mam svetlejsiu pokozku ..ja uz neviem teda :)

darina32

ja farbím na tmavohnedo perfect mousse farbou a nevymýva sa mi. A to si ja vlasy musím umývať každý druhý deň, niekedy aj každý deň. Každá farba po týždni stratí intenzitu, ale ešte sa mi nestalo, aby sa vymyli...a že by to bola tragédia na tých mojich šedinách :D

blondula

jak sa vam moze "trvala" farba vymyvat ?? mne sa nevymyva !! po zafarbeni si umyvam vlasy intenzivne kazdy den asi tyzden.potom mi to ostane presne take,ake chcem a aj vlasky su ako predtym,pekne hladucke.sice pouzivam blond,neviem ako to funguje pri tmavych farbach,ale som fakt prekvapena,ze vsetky pisete,ze sa vam farba vymyva !! :O

Mimka22887

www.lorealparis.sk

odporúčam!!!!!!!!!!!!! vemi som spokojná, chytila presne ako na obrázku je super, navlhcis si vlasy a ideš nato :) ja to robim tak ako keby som si umyvala vlasy len samozrejme aspon 10 minut pred zrkladlom a dokladne aby som ju mala vsade, necham posobit 15-20 minut a umyvam, vydrzi ma tak 5 tyzdnov

darina32

ak máš ryšavé vlasy a chceš stmaviť, tak skús tú hennu...na ryšavých chytá prekrásne, aj keď tiež na prvý-druhýkrát nečakaj zázraky. Ja by som trestala prefarbovanie ryšavých vlasov... :D je to krásne už od prírody, tak načo to ničiť? Skús hennu...nemeň farbu radikálne.