Nevladzem..

Príspevok v téme: Nevladzem..
sofia444

Ahojte,som tu nova a potrebujem poradit lebo uz neviem co mam robit so zivotom..som totalne psychicky na dne..cely zivot sa mi ruca.Rozisli sme sa s priatelom,mam doma problemy,v praci kade chodim tade placem,lebo sa to tu uz neda vydrzat a som na pokraji zsrutenia:-(asi som sa chcela len anonymne vyrozpravat kedze vsetci ma maju za tvrdu zenu a nemozem prejavit slabost:-(

butlava vrba

❱❱ MÁTE SVOJU BÚTLAVÚ VŔBU? ❱❱ CÍTITE SA NEVYPOČUTÝ? ❱❱ POTREBUJETE SA VYROZPRÁVAŤ?
❱❱ Pomáham uvoľňovať nahromadený stres tým, že hovorím s ľuďmi, ktorí cítia nedostatok ľudskej konverzácie vo svojom živote, ​alebo nemajú s kým hovoriť o svojich problémoch a tažkých životných situáciach. Som ochotný počúvať Váš citový výlev.
❱❱ Špecializujem sa na klientov, ktorý sa potrebujú IBA vyrozprávať a tým odstrániť stres a negatívnu energiu, ktorú pocitujú.​​
❱❱ butlava-vrba.weebly.com

M74

Na takú prácu sa s prepáčením vyser, ak nie si od nej úplne existenčne závislá. Alebo si začni pomaly hľadať niečo nové. Takýto život stojí za ...

sofia444

ano bublinka,vztah s mi rozpadol aj kvoli praci.neustale som bola nervozna,obvinovala som ho,kricala na neho,obmedzovala,lebo ked som mala konecne volno,tak som chcela byt s nim a nerespektovala ho.cize aj ano,aj praca tomu dodala.verima viem,ze keby som z tej prace uz davno odisla,tak sme spolu.

darkmoter chcem ist na pn,aj pojdem,len to nie je take lahke,lebo ked ides na pn,tak si musis najst za seba nahradu ..vcera som skolabovla psychicky tak,ze ked som sla z prace,tak som 2hodiny pod branou sedela a plakala.

darkmother

sofi, skus si pohladat nejaku inu pracu - po znamych a cez profesiu. ked najdes nieco na profesii, najdi si firmu na nete a posli mail priamo im, nikdy nie prostrednictvom profesie. zacni na tom pracovat. ja by som bola uplne na dne nemat ziadny volny cas. inspektorat prace sa lahko povie, ale zamestnavatel moze pekne zneprijemnit zivot (okrem pracoviska referencie ..). mozno by ta doktorka vypisala ako PN aspon na par dni...?

...bublina

nehoraznost...prosim Ta to kde su taky \'\'mili\'\' zamestnavatelia, sukromna firma alebo co? jednoznacne najst pravnika a spravit im tam poriadok.a zahlasit to na insprektorat prace..urcite netrpis len ty, ale aj tvoji kolegovia maju podobne problemy..a vsetko co ta okrem prace trapi urcite vyplyva z nej..lebo koli nej si vycerpana ,neoddychnuta ,nervozna a este ktovie co vsetko...hmm necudovala by som sa keby sa Ti aj ten vztah rozpadol koli praci.

sofia444

TPCH ja som si vedoma toho co pises a aj ti dam za pravdu,ale uz tu nebudem dlho robit,sa chystam dat vypoved,len este musim pockat,lebo mam amt v oktori po 3m odmeny,a bojim sa,,ze aj ked mam na ne pravo,ze ked dam vypoved mi ich nedaju.

tpch

Ale samozrejme, presne s tymto by si sa mala ist stazovat. Zbytocne tu budes vypisovat, ze nevladzes, ked neotvoris usta na mieste, kde sa to moze riesit. Ale toto je imbecilan vlastnost Slovakov-drzia hubu a krok...Ked si zvolis postoj otroka, zbytocne tu budes vypisovat, ako si v koncoch.

sofia444

TPCH a co sa mam stazovat?ze mame zakazane dovolenky?ze nemozem mat celodenne osetrenie?ze ked chcem ist na pn tak si musim najst nahradu?ze miesto 12h som v praci aj 14h?robim v silnej fi,toto sa neda