Nevladzem..

Príspevok v téme: Nevladzem..
sofia444

Ahojte,som tu nova a potrebujem poradit lebo uz neviem co mam robit so zivotom..som totalne psychicky na dne..cely zivot sa mi ruca.Rozisli sme sa s priatelom,mam doma problemy,v praci kade chodim tade placem,lebo sa to tu uz neda vydrzat a som na pokraji zsrutenia:-(asi som sa chcela len anonymne vyrozpravat kedze vsetci ma maju za tvrdu zenu a nemozem prejavit slabost:-(

sofia444

TPCH a ako to mam zacat riesit?v praci to je take,ze som od 7h a domov chodim o pol noci,vstavam o 6h,mam mat 12h sluzby,ale vobec to v praci neakceptuju,mame zakazane dovolenky,chcem si najst nieco nove,len sa bojim,ze mi budu roit problemy...

AJAJAJA to iste o mne hovoria,arogantna,drza,ale proste ja uz nevladzem.som nepsijemna,ale to zo stresu a od unavy..nakopili sa mi aj zdravotne problemy,nemam chut a ani naladu zit,nic ma nebavi..som totalne na dne

sofia444

ani ja,vztah sa mi rozpadol po 2rokoch,v rubote som pred kolabsom,vobec nespavam,cele dni placem..stale som nervozna a nebavi ma takyto sposob zivota

ajajaja

ach jaj, podobne som sa citila aj ja pred mesiacom,fakt asi 1cm od ozajstneho psych.zrutenia...nikto ma sice nenechal(ani nemal kto),ale tiez sa mi nakopili kadejake problemy,aj vaznejsie,aj menej vazne (a zvelicene) ...problem bol,ze nemam tiez ziadnu blizku osobu ,kt.by som o tom mohla povedat,lebo vraj som arogantna a nepristupna...no mozno ano,ale len naoko, vo vnutri vsetko prezivam a dost sa ma vsetko dotkne...rada: treba si najst nejaku zabavku, vydrzat ,vydrzat a vydrzat ...a potom by malo byt lepsie...drzim palce

7Lynda

Podobne som na tom.Vlastne tak isto !!+ to iste , že každý ma má za pohodovú žensku (tvrdú) !! ... A všetky sny sa mi rútia :/
Neviem čo mám robiť ..