Tvrdý tréning za mesiac dole 4 kg

Príspevok v téme: Tvrdý tréning za mesiac dole 4 kg
Luckatucka

Ahojte,ja som písala v téme P90X.Bola by som rada keby sa ku mne niekto pridal chudnut.Dnes som sa postavila na vahu a mam 67kg, miery:
prsia - 104cm
pás - 76cm
boky - 103cm
Do 22.8 chcem zhodiť na 63kg a mať miery:
prsia - 104cm
pás - 71cm
boky - 99cm
Môj jedálniček :
Raňajky - ovocie
Desiata - jogurt
Obed - delená strava (nie vyprážané,nie sladké,nie múčne)
Olovrant - zelenina
Musim schudnut za ten mesiac,pretoze sa chcem citit sexi,chcem si obliect sexi saty a mat pekne krivky,nie sadlo.Moja povodna vaha,z ktorej chudnem bola 76kg.Pre mna bude zhodenia na 63kg velky uspech.Nie je to vela zhodit 4kg,preto verim,ze disciplinou v stravovani a kazdodennym cvicenim to dosiahnem.Uz chcem,aby mi rucicka na vahe ukazovala pod 65kg.
Potrebujem hlavne spevnit brucho,stehna a vyformovat zadok.
To cvicenie P90X je makacka.Dnes som cvicila plyometrics,tak som zacvicila polovicu a mala som dost,vobec nemam kondicku.
No pevne verim,ze za mesiac ked si obleciem saty,ktore som si kupila tak v nich budem sexi a nebudem musiat riesit ze mi trci sadlo.Aj ked viem,ze niekto povie ze pri vyske 168cm je 63kg este vela a mala by som vazit max.58kg,tak mne vaha 63kg uplne staci aby som mala zenske krivky,ale pevnu postavu,ploche brusko,vyformovany zadok.Uz konecne chcem aby mi moji kamarati povedali,ze vyzeram sexi a ze vidno ze som chudla.To ma velmi potesi a tiez ked si budem moct kupovat velkost 38 nie 40 ako teraz.

orina

Ahojte no mam postavu typ hrušky tak preto to ide asi z tych dolných partií tak tažko aaaale ja sa nevzdám :) no čo pre to robím dam príklad svojho jedálničku:
rano ovsene vločky orieškové jogurt ovocný a nejaké ovocie kiwi alebo nektarinka a veeelmi zriedkavo banán
desiata bud nízkotučné acidko alebo zase neaké ovocie a niekedy nič ked nie som hladná
obed bielkovinový chleba uhorka paradajka alebo norbiho cestoviny a mrazená zelenina neaka rybka k tomu
desiata tu asi robim chybu lebo dojdem domov z práce a zobnem si z toho čo je navarené ale to ozaj len lyžicu dve
večera ked nebol na obed tak bielkovinový chleba a zelenina alebo eggcheese,alebo len zelenina.
Kazím to hlavne cez víkend ked niečo upečiem tak si dám a ako som už písala chodievam behat tak hodinu 3 krát do týždna alebo idem do fitka večer cvičievam brušáky taká zostava z toho cvičenia p90X a tak :)

carey

Cavte, no tak ja som mierne znicena zo vcera, ale som spokojna, bolo super. Pocasie asi najlepsie ake mohlo byt, lebo bolo celu dobu pod mrakom, ani zima, ani teplo. Zajtra budu fotky tak mozem daco poslat na mail.
Danielka - nie priatel mal svoj batoh a ja svoj, on mal musli tycinky ale nedala som si, ziadne sladke tak sa drzim. Ale tym ze som vstala o 6 a prisla domov vecer o 22.00 tak som sla rovno spat. Este sme sa zastavili okolo 20.00 na veceru lebo vsetci sme boli hladni, tak som si dala salat s kuracim masom, brokolicou a sampionmi, este tam bolo trochu syra..bolo to mnam.
Celkovo som sa odreagovala.
Dneska mame ochladenie co ma celkom tesi. Mozno pojdem cvicit, uvidime.

Danielka kvoli tomu uprisingu som sa vobec nevyspala z piatka na sobotu som spala asi 3hod....lebo ja byvam blizko zlatych a strasne to tu dunelo...ale super ze si sa bavila :)

Ahoj orina, a tak na tvoju vysku mas celkom dobru vahu, asi treba nejaku zmenu, ked to nejde dalej dolu. Mozno zmenit cvicenie.

xdanielax

Dobre rano baby, tak ja uz konecne vyspata v stave ako sa patri a mozem sa venovat povinnostiam.
Akurat dopijam caj a idem na to .)
V noci som sa budila ze ma boli chrbat a krk...takze asi cas ist na nejaku masaz? zeby? :))

A pekne sa nam ochladilo, pofukuje vetrik,ziadne slnko, ale velmi prijemne je vonku. Som sa z toho normalne tesila!

orina - asi je na case spravit nejaky radikalnejsi krok. Co zatial robis v ramci svojho chudnutia?

xdanielax

ahoj orina :-)
super, ze si napisala, konecne budu admini spokojni, ze tu je aspon niekto chudnuci :DDD

takze ideme do toho! :-)

orina

Ahojte baby čítam Vás už strašne dlho a veeelmi rada :) vždy som rozmýšlala že Vam sem aj napíšem tak som sa konečne odhodlala tiež sa pokušam spraviť niečo zo svojou postavou pred piatimi rokmi som schudla zo 74kg na 63kg potom som niečo pribrala naspat a zase schudla ale už asi 2 roky sa držím okolo 63 raz o kilo meneej a po vikende zas o kilo viac a tak stale dokola ale chcela by som schudnút na 59 tak dufam že sa mi to raz podari niekedy si aj myslím že čo ak tych 63 je moja idealna váha a viac už sa mi nedaaa schudnut ale tak aspon sa o to pokušam chodim behať chodím do fitka ,občas bicyklovať a korčulovať. A ešte aby som nezbudla na moje miery: Mam 26 rokov 171 cm 63kg
prsia-86cm
brucho-70cm
zadok-101cm :( ten ma dost trápi
stehno-59cm aj tie ma trápia
velmi rada si vždy prečítam ako sa Vám dari ste takou mojou podporou a vzorom že ked sa chce tak sa to daaa pekny večer :)