Tvrdý tréning za mesiac dole 4 kg

Príspevok v téme: Tvrdý tréning za mesiac dole 4 kg
Luckatucka

Ahojte,ja som písala v téme P90X.Bola by som rada keby sa ku mne niekto pridal chudnut.Dnes som sa postavila na vahu a mam 67kg, miery:
prsia - 104cm
pás - 76cm
boky - 103cm
Do 22.8 chcem zhodiť na 63kg a mať miery:
prsia - 104cm
pás - 71cm
boky - 99cm
Môj jedálniček :
Raňajky - ovocie
Desiata - jogurt
Obed - delená strava (nie vyprážané,nie sladké,nie múčne)
Olovrant - zelenina
Musim schudnut za ten mesiac,pretoze sa chcem citit sexi,chcem si obliect sexi saty a mat pekne krivky,nie sadlo.Moja povodna vaha,z ktorej chudnem bola 76kg.Pre mna bude zhodenia na 63kg velky uspech.Nie je to vela zhodit 4kg,preto verim,ze disciplinou v stravovani a kazdodennym cvicenim to dosiahnem.Uz chcem,aby mi rucicka na vahe ukazovala pod 65kg.
Potrebujem hlavne spevnit brucho,stehna a vyformovat zadok.
To cvicenie P90X je makacka.Dnes som cvicila plyometrics,tak som zacvicila polovicu a mala som dost,vobec nemam kondicku.
No pevne verim,ze za mesiac ked si obleciem saty,ktore som si kupila tak v nich budem sexi a nebudem musiat riesit ze mi trci sadlo.Aj ked viem,ze niekto povie ze pri vyske 168cm je 63kg este vela a mala by som vazit max.58kg,tak mne vaha 63kg uplne staci aby som mala zenske krivky,ale pevnu postavu,ploche brusko,vyformovany zadok.Uz konecne chcem aby mi moji kamarati povedali,ze vyzeram sexi a ze vidno ze som chudla.To ma velmi potesi a tiez ked si budem moct kupovat velkost 38 nie 40 ako teraz.

xdanielax

ahoj :)

tak akooo? Dnes volno - teda ako u koho, u mna velmi nie, Maoam tiez nic.. co planujete?

Ja uz od siestej hore, ranajky v sebe, aj mala prechadzka za mnou.
Vonku super paradne, ale vyzera to na dalsi teply den.
Akurat pijem caj a o chvilu pojdem nieco povybavovat ..a poobede snad stiham nejaky vylet niekde v prirode, uvidim, dokedy sa zdrzim, a ci ten vylet bude vacsi alebo mensi :)

Juchu

plnena paprika :) To su spomienky na krasne casy u - uz nebohej - starkej :) Ale uz som sa jej tak prejedla, ze uz hadam 5 rokov ju nechcem ani videt :) Ale dobru chut prajem :) Ja si urobim na obed wifonku + knackebroty s vajciami na tvrdo... :( Nemam v robote toho vela na vyber...

Danielka a vraskam sa uspesne vyhybas? Ja som tiez zvyka, ale fakt len ked ma napadlo, v noci si nieco supnut na tvar, kadeco co bolo na blizku. Ale uz by som to chcela asi zacat riesit poctivejsie, lebo minule sme sa s priatelom smialy - on ma 26 rokov a uz riadne sedivie :D a ja mam 23 a zacinam vraskaviet - zachvilu budeme vyzerat ako 50 rocni :)

xdanielax

helou baby,
ja len tak na skok, v ramci obednej prestavky : plnena paprika MNAM! :)
a letim este pracovat trochu.

Juchu - to sa tesim, zeby sme sa konecne videli buduci rok? :))
Kremy ja nepouzivam ziadne specialne. Prave naopak, na tvar pouzivam detsku niveu baby :D a na oci si obcas nieco kupim..ale fakt len obcas, proti vraskam a vtedy velmi neriesim ci to je pre 40rocne alebo koho..nemyslim, ze by v tom bol okrem ceny nejaky extra rozdiel :-)teraz mam taky nejaky gel od avonu, celkom fajn na den, lebo sa mi apson nerozmaze spirala, kedze to nie je mastne, ale na noc pouzijem cokolkvek mastne co mam, naposledy uplne obyc. telovy krem bez farbiv a vone.
cize ja expert nie som :D

Juchu

Baby, mam otazocku - davate si nejake kremy na tvar? Ja (ako aj maoam :) ) som si nikdy nic nedavala.. Ale v poslednom case sa mi zacali vyrazne robit vrasky :-O
Na cele z mracenia :( 2 rozne typy - jedny ako ked dvihate obocie (neviem z coho som furt taka prekvapena, ked mam z toho vrasky) a druhe ako ked vam slnko svieti do oci...
Kupila som si teraz nejaky krem na omladnutie pleti a zastavenie vrasok. Len sa bojim, ci nie je prilis silny na plet 23-24 rocnej (nebol uvedeny vek, pre ktory sa odporuca)

Juchu

Carey, jeden kolacik ti to urcite nepokazi :) Som zvedava aj ja na tvoje miery, ako si pokrocila :)
Stepper - je super, ja som na nom cvicila kardio - 45 min kazdy den (minuly rok) a vtedy mi isla aj vaha rychlo dole a hlavne cm z dolnych casti tela.. Mne praveze z noh ubudalo. Teraz uz som asi na lytkach dosiahla moje minimum, lebo uz dlllho sa mi z nich vobec nepohli cm.
Posli foto, som zvedava :)
Takze som sa asi 2h vrtala tu na fore a hladala som nejake recepty pre priatela na tie hlieny.. Dnes mu idem naordinovat nejaku liecbu :) Tak hadam pomoze..

carey

Ahojte, vcera som si bola zacvicit cele telo, aj mam svalovicku na rukach :).
Dnes mozno vecer kardio uvidim, chcem pracovat na diplomovke. Baby ja som porusila moje nejedenie sladkeho, to asi MS, dnes ranajky kusok kolaca., ale snad to este dnes spalim. A to som uz nemala chut na sladke :( Brucho ma uz pobolieva.
Mam nejaku fotku z tej akcie, tak vam mozem poslat na maily.

Maoam - motivacne rifle :) no super, ja mam doma toho dost motivacneho do coho sa nezmestim, nemusim ani kupovat.

Juchu - inak steper je riadna makacka, ja som na nom kedysi aj hodinu vydrzala, teraz tych 15min a skapinam. Ja som mala dojem ze nohy mi vtedy trosku zhrubli, ale to asi boli svaliky ale zadok sa mi pekne formoval.

Ja som zvedava ake budem mat miery a vahu po MS., nechcem to teraz cele pokazit.

Juchu

Danielka - juuj :) Tak si ma fakt nazhavila, buduci rok sa tam - na uprisingu - stretneme na tanecnom parkete :)

No co Maoamka, dnes uz si vykrocila stastnou nohou?
Ja som sa dnes stihla v aute pohadat s priatelom :-/ Uz 3 roky byva zahlieneny a stale potahuje nosom alebo robi ehm... Vyskusal uz na to vsetko a teraz som ho uprosila, nech to skusi 2 tyzdne nerobit - nepotahovat, ze mozno to prejde aj same... Ak je to len zlozvyk... Tak je teraz nervoooooozny, ze mu zateka a netaha.. Jaaaj :(
Rozmyslam, ze skusim napisat RNG (tomu panovi z tohto fora) ci nema nejaky navod...