Tvrdý tréning za mesiac dole 4 kg

Príspevok v téme: Tvrdý tréning za mesiac dole 4 kg
Luckatucka

Ahojte,ja som písala v téme P90X.Bola by som rada keby sa ku mne niekto pridal chudnut.Dnes som sa postavila na vahu a mam 67kg, miery:
prsia - 104cm
pás - 76cm
boky - 103cm
Do 22.8 chcem zhodiť na 63kg a mať miery:
prsia - 104cm
pás - 71cm
boky - 99cm
Môj jedálniček :
Raňajky - ovocie
Desiata - jogurt
Obed - delená strava (nie vyprážané,nie sladké,nie múčne)
Olovrant - zelenina
Musim schudnut za ten mesiac,pretoze sa chcem citit sexi,chcem si obliect sexi saty a mat pekne krivky,nie sadlo.Moja povodna vaha,z ktorej chudnem bola 76kg.Pre mna bude zhodenia na 63kg velky uspech.Nie je to vela zhodit 4kg,preto verim,ze disciplinou v stravovani a kazdodennym cvicenim to dosiahnem.Uz chcem,aby mi rucicka na vahe ukazovala pod 65kg.
Potrebujem hlavne spevnit brucho,stehna a vyformovat zadok.
To cvicenie P90X je makacka.Dnes som cvicila plyometrics,tak som zacvicila polovicu a mala som dost,vobec nemam kondicku.
No pevne verim,ze za mesiac ked si obleciem saty,ktore som si kupila tak v nich budem sexi a nebudem musiat riesit ze mi trci sadlo.Aj ked viem,ze niekto povie ze pri vyske 168cm je 63kg este vela a mala by som vazit max.58kg,tak mne vaha 63kg uplne staci aby som mala zenske krivky,ale pevnu postavu,ploche brusko,vyformovany zadok.Uz konecne chcem aby mi moji kamarati povedali,ze vyzeram sexi a ze vidno ze som chudla.To ma velmi potesi a tiez ked si budem moct kupovat velkost 38 nie 40 ako teraz.

xdanielax

Juchu - :)))) tento mal taky prijemny, ako ked ti niekto cita rozpravku :D
ale to s tym vies, nikto sa neopyta, ako to cvicit - mozno tak nejakeho trenera co tam robi, ale ze by sa ludia pytali co a ako..s tym som sa nestretla.
Mne tento poradil sam od seba, ja som bola v tom, ze to cvicim ok, takze som ani nemala vlastne dovod, sa pytat. (mozno, keby niekho vidim, ze robi to co ja, tiez ho idem "zachranovat" :D ) Prekvapena som bola, lebo bol cudzi, ale som rada. Znamy ked mi poradi, to je ine.
Ja som tiez par krat uz poradila, ale potom som mala pocit, ze ti ludia sa skor "boja" ze ich budem neskor sledovat, ci to robia dobre, cize mam dojem, ze im to bolo neprijemne. Ale je mi to luto, obcas, ked tak evidentne nespravne cvicia.

Juchu

Danielka - mam rada ludi, ktori poradia... Ja osobne neradim neznamym, je mi to blbe - vzdy si poviem, ze keby chceli poradit, poziadaju si o radu... Ale som velmi rada, ked mne niekto poradi :) Teda niekto kto sa vyzna, takych premudrelych ktori vedia menej ako ja, nemusim...
A co sa tyka hlasu, jooooooj.... Ja som uchyl na sexi chlapske hlasy :))) Mna chlap dokaze zbalit na hlas :D Milujem take hlboke zamatove hlasy - alebo stare prefajcene chraplaky :D

xdanielax

xxy - :D :D parada :))) toto ja praktikujem niekedy v potravinach, kde maju len voziky. V drogerke beriem kosik, lebo by to dopadlo ako raz v potravinach, ked sa mi par jogurtov padlo na zem :D (tvarila som sa ze "ja nic" :D )

carey - dnes obed: dusene bravc.maso (chude) + ryza + paradajka,paprika,mrkva. MNAM :)
spenat.polievku som asi este nemala ..ale nech ti chuti ;)

xdanielax

Juchu - to znie ako super plan na vikend! A jasne, na vahy co vazia viac netreba stupat :))
inak mne minule taky chalan vo fitku radil ako spravne cvicit jeden cvik :D ale predtym sa spytal, ci mi to nevadi :))) a ja ze vobec, rada si necham poradit. Navyse mal taky prijemny hlas, ze by som ho kludne pocuvala aj viac! (to sa nestava casto) :D

xxy

caute.. inac na tu drogeriu mam taky trik - ked tam idem, nevezmem kosik, aby som vela nenakupila.. sice to potom zacnem pchat do ruk vsetkym, co su so mnou, este aj mne to pada z ruk, taka som nalozena, takze obcas to ma nulovy efekt :D

xdanielax

Maoam - ja tam vzdy oplieskam tolko penazi! a pritom vobec nekupujem zbytocnosti, nikdy (naco?). Takze u mna je vzdy drogeria uplne ze "zas idem minat :/" Akoze ..jasne aj na potraviny miniem, ale to sa mi zda este take prijatelnejsie :-)

Juchu

Danielka - moje fitko/spinning/plavaren alebo nieco taketo na pohyb :) Ma caka buduci tyzden.. Este asi podplatim sestru, nech ide so mnou. Ake nepojde, tak pojdem aj sama :) Tak, dnes idem na koncert - mladeho Geisberga, zajtra kamoska organizuje akciu na pomoc psikom z utulku tak ideme tam kuknut :) A cely vikend som u priatela a ten ma zlu vahu - vazi viac :D Takze radsej sa budem vazit doma :)