vibrator

Príspevok v téme: vibrator
patricia455

Ahoje, poradte prosim nejaky dobry vibrator, resp. nejakeho robertka, kt. pouzivate v "nudzi" :) . Najlepšie nieco co sa nebude velmi odlisovat od realneho penisu.

priatela mam, ale sexujeme spolu asi raz za mesiac a ja to uz neviem vydrzat. podviest ho nedokazem, to rozhodne nie, ani sa s nim rozist - pride mi to ako nie velmi podstatny dovod na rozchod a okrem toho ho velmi lubim. Mame 23 a sme spolu 5 rokov. Ja to potrebujem, bohuzial, castejsie a ina alternativa ma nenapadla.

Plus stranku, alebo obchod (BA) kde ste to kupovali. VdAKA.

patricia455

anonym - a doposiaľ ste to mali akej intenzity?

Ja viem, bolo by to jednoduché riešenie, ale ... mne to príde ako prízemný spôsob riešenia nedostatku sexu (či už rozchod, alebo nevera), chcela som to vyriešiť o niečo zodpovednejšie, no neviem či sa mi to podarí.

A už máš vyhliadnutý nejaký vibrátor?

anonym_1188

patricia, vymen partnera, ked sa teraz nehrnie do milovania čo bude robiť o pár rokov? Ja mám 45 a ešte len teraz rozmýšľam, že si zaobstarám vibrátor, tiež sa mi zdá, že manžel nejako poľavuje v intenzite pohl. stykov.

patricia455

adamkrt: dakujem velmi pekne :)

co sa týka partnera tak ja som už skúšala všetko. mali sme aj vážnejší rozhovor na túto tému (asi 2x), ten posledný bol podľa mňa fakt reálny, lebo to bolo v dobe, kedy sme boli "rozídení" na pár mesiacov. Vtedy sme už nemali bariéry o tom hovoriť.

Napriek tomu, že som si nepripadala byť pasívna (nikdy sa nestalo žeby som "len ležala" a okrem toho iniciatíva šla vždy z mojej strany) vytkol mi to a ozrejmil, čo som robila zle, čo by on uvítal a pod. Teraz keď sme opäť spolu (a po ostatných stránkach je to už perfektné), po tej sexuálnej je to stále to isté i keď do prvého sexu po rozchode som zakomponovala jeho túžby (napr. orál počas sex.styku keď ho na chvíľku prerušíme, a potom znovu sex. Ďalej očný kontakt a spolupráca pri orále, snaha usmievať sa počas sex. styku i keď to mi nie je moc prirodzené, lebo počas sexu sa sústredím na orgazmus a plne si to vychutnávam, vtedy skôr krčím nosom a perami) .... to bolo na začiatok, samozrejme bolo toho viac, ale na prvý krát sa to nedalo všetko. (Plus som ho požiadala nech sa ku mne pri sexe správa ako ku "štetke" - to tiež po tom túžil).

A odvtedy už prešli 3 týždne aj niečo a nič, žiadna iniciatíva z jeho strany. Prisahám, ešte som nezažila, žeby po mne túžil (výnimka začiatok vzťahu). Pričom ja som mu to vždy dávala patrične najavo. Mám pocit, že ho absolútne nepriťahujem, a to som niekedy skúšala aj sexi spodné prádlo, proste nič nepomáha. Ale s inými babami a kamarátmi vie točiť len o sexe, normálnu tému hádam ani nepozná! A mňa to fest trápi, pripadám si ako strašná nula, na ktorú ani vlastný partner, ktorý ju MILUJE, nemá na ňu chuť! :-(

Pritom vzťah ako taký máme už krásny, chyby sme odstránili (pre ktoré sme sa rozišli) takže je všetko OK až na to milovanie .... A to mi počas rozchodu písal, že mu je ľúto, že sa so mnou miloval len tak zriedka ... toto už boli len "kecy" ...

AdamKrt

patricia455 Dnes 11:29 - skor rozmyslaj, ako vhodnou zivotospravou - jedlo, vitaminy, mineraly atd - a drazdenim povzbudit jeho chut, ako to utlmovat...

To je od neho dost sprostre, nechat partnerku neuspokojenu.

AdamKrt

patricia455 Dnes 11:22 - slusny vyber. Cca 4cm hrubky co ma je dobre, je to dost realisticke.

Treba si vsak uvedomit, ze cim maksi material, tym horsie citit vibracie. Najviac vibruju vibratory z tvrdych materialov - kovove, sklenene, z tvrdeho plastu. Najmenej tie gelove a natureskin.

Jedna vec je, ze otocny sposob intenzity vibracii sposobuje to, ze ked je nastavena urcita uroven, telo si do 5 minut na nu zvykne. Potom je treba menit intenzitu.

Alebo pouzivat vibratory, ktore maju svoj vlastny program - rozne druhy vibrovania, pulzovanie s roznymi prestavkami. Dobre su aj tzv. perlove - napr. v strede, alebo na zaludi mavaju gulicky, ktore sa otacaju a je tak mozne stimulovat vaginu uplne inym sposobom, ako iba klasicky.

z toho webu napr. www.najlacnejsisexshop.sk

patricia455

ozaj,.. nie su nahodou aj nejake tabl. na potlacenie sex.tuzby? Kym si nejaky vibr. objednam, rada by som to aspon takto obmedzila, lebo mi to zacina prerasstat cez hlavu ... (je to hlavne vtedy ak som dlhodobo u priatela a spim s nim v jednej posteli) ak som doma sama, tak ta chut ani nie je.... no teraz sme 3 mes. spolu takze je to tazke.

AdamKrt

Ten vibrator sa vola Pascha a je to ozaj slusny macek :)

Over si, ci sa jedna o verziu prirodzeneho vzhladu - vtedy je jeho telo farby ako klasicke ludske telo ma ma ruzovy zalud, alebo ci je to verzia len cisto nejaky plast rovnakej farby.

AdamKrt

Nechcem robit reklamu. Ja som kupoval nejake vibratory z AAAEROTIC.

To co popisujes, ze chces realisticky, rozmyslal som nad tymto tiez, ale mam uz kopec dalsich. Videl som ho v predajni, podobny model, len mensi mi odporucila aj predavacka.

Material je velmi jemny. Cely penis je skoro ako ozajstny - zivy. Pozor, takyto material je sice perfektny na dotyk, ale treba mu venovat dobru starostlivost, osetrovanie. Po pouziti je dobre ho posypat detskym pudrom - napr. AVIRIL.

Dobre je, ze je na standardne AA baterie, takze mozes fungovat urcite aj s dobijatelnymi bateriami. Je ho za co dobre uchopit a ocenis jeho hrubku.

www.aaaerotic.sk