vibrator

Príspevok v téme: vibrator
patricia455

Ahoje, poradte prosim nejaky dobry vibrator, resp. nejakeho robertka, kt. pouzivate v "nudzi" :) . Najlepšie nieco co sa nebude velmi odlisovat od realneho penisu.

priatela mam, ale sexujeme spolu asi raz za mesiac a ja to uz neviem vydrzat. podviest ho nedokazem, to rozhodne nie, ani sa s nim rozist - pride mi to ako nie velmi podstatny dovod na rozchod a okrem toho ho velmi lubim. Mame 23 a sme spolu 5 rokov. Ja to potrebujem, bohuzial, castejsie a ina alternativa ma nenapadla.

Plus stranku, alebo obchod (BA) kde ste to kupovali. VdAKA.

linda996

Neboj sa :D nič napísane tam nie je, posielaju to diskrétne :) bez mena eshopu, mne to tiež niekedy chodí do práce :D

Alexa12

to je inak dobre, ja som nad tym rozmyslala, ze co tam je napisane :D a kedze mi casto chodi posta do prace, asi by to nebolo uplne ono....

linda996

ja mám doma niekoľko hračiek, všetky zo superlove eshopu :) zasielaju to diskrétne v balíčku, čo mi veľmi vyhovuje, nemusím nikam chodiť do obchodu

Lennyx

Ja mám úžasný vyhrievaný vibrátor od superlove v bordovej farbe a je krásne mäkkučký a hebunký. Neskutočne mi sadol a používame ho asi pol roka už a je perfektný doslova . Volá sa Elegance Heating G-Spot Vibrator Exquisite Red a je na nezaplatenie

Laura92

Ahoj,
ja mám radšej realistické vibrátory. Nemám s manželom žiadny problém, používame ho pri sexe. Odvtedy si sex bez orgazmu nepamätáám :)
Ja som si vibrátor objednala minulý rok na zambo.sk. Za dva dni sme ho už testovali :D
www.zambo.sk