vibrator

Príspevok v téme: vibrator
patricia455

Ahoje, poradte prosim nejaky dobry vibrator, resp. nejakeho robertka, kt. pouzivate v "nudzi" :) . Najlepšie nieco co sa nebude velmi odlisovat od realneho penisu.

priatela mam, ale sexujeme spolu asi raz za mesiac a ja to uz neviem vydrzat. podviest ho nedokazem, to rozhodne nie, ani sa s nim rozist - pride mi to ako nie velmi podstatny dovod na rozchod a okrem toho ho velmi lubim. Mame 23 a sme spolu 5 rokov. Ja to potrebujem, bohuzial, castejsie a ina alternativa ma nenapadla.

Plus stranku, alebo obchod (BA) kde ste to kupovali. VdAKA.

Mirus1456

Zalezi co ta viac vzrušuje či drazdenie klitorisu alebo G-bodu. podla toho vyberaj vibrator. Celkom obstojny navod na vyber vibratora najdes tu: www.69shop.sk
Vo vseobecnosti plati, ze tvrdsi vibrator lepsie prenasa vibracie. Ak mas rada dradenie bodu G tak si kup vibrator na drazdenie bodu G - to su take specialne na konci zahnute - pozri obrazky. Ja vibrator nakupujem tu:www.69shop.sk samozrejme nezabudni na dobry lubrikacny gel bez neho to podla mna nie je ono. Ak mas radsej drazdenie klitorisu podla mna najlepsie su masazne hlavice na drazdenie klitorisu: www.69shop.sk Keby nieco kludne napis....

Korzie

mojim miláčikom je Nomi Tang Wild Rabbit od erosu ,ktorý je vodotesný, nabitý vydrží dve hodinky a má 10 vibračných módov

AdamKrt

sweater Dnes 11:00 - ak myslis rovne, ako tvrdy plastovy neohybny povrch, tak dobre. Tvrde povrchy vedu dobre vibracie.

patricia455

NickyH - ja viem, vyzera to tak, ze to nefunguje. Ale po ostatnych strankach by mi zniesol aj modre z neba, stale ma cimsi vie prekvapit, je ku mne mily a chapavy. Len ten sex ho so mnou zrejme nebavi a tam to viazne ...

patricia455

noaa - neboli sme od zaciatku takto na dialku, az ked sme sa dostali na vysoku skolu. Takze rok aj pol sme mali vztah normalny. A poznam ho dobre, fakt sme pocas vztahu zazili vela a vzdy pri mne stal, nie je ako ostatní, aj ked clovek nemoze vsetko vediet, priznavam....

zo zaciatku bola vasen, ale to len preto ze som bola jeho prva sex.partnerka, opadlo to az neskor ked prisiel do "noveho sveta" na vysoku skolu a zacal spoznavat viacero sexi zien ... potom som mu zrejme uz prisla moc obyvacajna...

Ale zeby ma podviedol, tak to neviem, on skalopevne tvrdi ze sa to este nikdy nestalo, ale neviem ci mozem reciam verit...snazim sa teda.

NickyH

patricia455 Chapem ze chces aby tvoj vztah fungoval,ale musis si uvedomit ze to zjavne nefunguje.Tu nejde len o sex,ide o to ze od teba chce mozne nemozne a tvoje potreby su kde?...Je vidiet ze jeho mas radsej ako samu seba,zacni sa starat o seba,nie len o neho,nie len kupou vibratora...

sweater

chcem sa spytat ake mate skusenosti s tym obycajnym vibratorom, hladky povrch, rovny, taka ta klasika, chcel by som ho skusit kupit na zaciatok, len by som rad vedel ci stoji za skusku :)

noaa

patricia, prepac ale, naco ste vlastne spolu? mate vztah na dialku, pises ze je to po vsetkych strankach uz ok ale ten sex nic moc.. Po prve, vztahom na dialku uz neverim - za tych par dni v mesiaci toho cloveka nespoznas realne, ani cez telefon, ani cez net. Po druhe, pises ze po tebe netuzi uz od zaciatku.. to nie je normalne velmi..ak ta lubi, ale nepritahujes ho, nema to velmi vyznam do buducna.. Ludia sa musia aj pritahovat aby spolu vydrzali..Sex je naozaj podstatna sucast partnerskeho dospeleho vztahu.
Sama tvrdis ze po sexe tuzi, rozprava o nom s inymi babami.. nenapadlo ta uz, ze si svoje potreby vybija aj na niekom inom, ako na tebe ? :/
dufam ze sa ta to nedotklo..len ma to tak napadlo..

anonym_1188

Adam, myslela so to tak,že ona je už dlho sama a kupovala viac vibrátorov, teda si myslím, že bude vedieť viac porovnať.