vibrator

Príspevok v téme: vibrator
patricia455

Ahoje, poradte prosim nejaky dobry vibrator, resp. nejakeho robertka, kt. pouzivate v "nudzi" :) . Najlepšie nieco co sa nebude velmi odlisovat od realneho penisu.

priatela mam, ale sexujeme spolu asi raz za mesiac a ja to uz neviem vydrzat. podviest ho nedokazem, to rozhodne nie, ani sa s nim rozist - pride mi to ako nie velmi podstatny dovod na rozchod a okrem toho ho velmi lubim. Mame 23 a sme spolu 5 rokov. Ja to potrebujem, bohuzial, castejsie a ina alternativa ma nenapadla.

Plus stranku, alebo obchod (BA) kde ste to kupovali. VdAKA.

Lennyx

Ja mám úžasný vyhrievaný vibrátor od superlove v bordovej farbe a je krásne mäkkučký a hebunký. Neskutočne mi sadol a používame ho asi pol roka už a je perfektný doslova . Volá sa Elegance Heating G-Spot Vibrator Exquisite Red a je na nezaplatenie

Laura92

Ahoj,
ja mám radšej realistické vibrátory. Nemám s manželom žiadny problém, používame ho pri sexe. Odvtedy si sex bez orgazmu nepamätáám :)
Ja som si vibrátor objednala minulý rok na zambo.sk. Za dva dni sme ho už testovali :D
www.zambo.sk

Mirus1456

Zalezi co ta viac vzrušuje či drazdenie klitorisu alebo G-bodu. podla toho vyberaj vibrator. Celkom obstojny navod na vyber vibratora najdes tu: www.69shop.sk
Vo vseobecnosti plati, ze tvrdsi vibrator lepsie prenasa vibracie. Ak mas rada dradenie bodu G tak si kup vibrator na drazdenie bodu G - to su take specialne na konci zahnute - pozri obrazky. Ja vibrator nakupujem tu:www.69shop.sk samozrejme nezabudni na dobry lubrikacny gel bez neho to podla mna nie je ono. Ak mas radsej drazdenie klitorisu podla mna najlepsie su masazne hlavice na drazdenie klitorisu: www.69shop.sk Keby nieco kludne napis....

Korzie

mojim miláčikom je Nomi Tang Wild Rabbit od erosu ,ktorý je vodotesný, nabitý vydrží dve hodinky a má 10 vibračných módov

AdamKrt

sweater Dnes 11:00 - ak myslis rovne, ako tvrdy plastovy neohybny povrch, tak dobre. Tvrde povrchy vedu dobre vibracie.

patricia455

NickyH - ja viem, vyzera to tak, ze to nefunguje. Ale po ostatnych strankach by mi zniesol aj modre z neba, stale ma cimsi vie prekvapit, je ku mne mily a chapavy. Len ten sex ho so mnou zrejme nebavi a tam to viazne ...