Dobry gynekolog Bratislava

kamilla

@babuša to máš pravdu že za skusenie nič nedám, len sa obávam toho že zbytočné behačky, vybavovačky aby som prešla k druhému gynekológovi a povie mi to isté čo aj tento. Tak preto som sa pýtala, vieš? Vedela by si mi poradiť aj konkrétneho gynekológa ktorý je v Blave dobrý?

norikka

ja chodim k Raslovej a som s nou spoko.. zatial som nemala ziadny problem, vzdy pristupuje ku mne ludsky a so zaujmom co je pri gyn dolezite :)

babuša

kamilla pokial mas problemy tak byt tebou vyskusam aj ineho gynekologa, kazdy ma svoje metody liecenia a pokial nie si so svojim spokojna tak ho skus zmenit, za skusenie nic nedas..

kamilla

Ženy ahojte:-) Chcela by som Vás poprosiť o radu čo sa týka ženských problémov. Ku gynekológovi chodím pomerne často, stále mi dáva nejaké lieky ale nič nezaberá. Začala som uvažovať nad zmenou doktora, ale neviem či sa to oplatí. Je možné že iný doktor bude mať lepšiu metódu liečenia, alebo dávajú všetci doktori rovnaké lieky?

Duchovičová

Tamarka dám ti vedieť:-) K nemu si nemusím nič špeciálne brať že? Tam nepotrebujem ani zdravotný záznam, on tam už môj od starého gynekológa bude mať, či?

tamarka78

Duchovičová

hej tomu rozumiem, kazda zmena je nieco nove. Ale nemas sa coho obavat. Vsak daj potom vediet, ako prebehla kontrola:-)

Duchovičová

V auguste 12teho mi dali termin. Však ja viem že nemám mať z čoho, ale predsa len tá zmena a tak vieš? Ale viem že to bude určite lepšie ako teraz

Blond_eva

dakujem ti velmi pekne, si zlata. Aj ja tebe to iste prajem a dakujem za vsetky rady ktore si mi dala a ze si mi poradila dobreho doktora;-)

tamarka78

Duchovičová

na kedy ti dali termin prvej prehliadky?Z coho mas obavy?Myslim ze nemusis mat, vsak tam to chodi ako aj u inych doktorov, dokonca by som povedala ze aj lepsie, teda aspon mne sa tam viacej paci ako ked som chodila k predchadzajucemu