Ako sa mam zbaviť prekliatia?

Príspevok v téme: Ako sa mam zbaviť prekliatia?
Saskia_

Od malička sa mi v ničom nedarí, v škole som bola najhoršia v znamkach same 4 a aj so prepadla, stale mi robili aj chalani aj dievčata zle, či už fyzicky alebo posmeškami, mam vyštudovanu učnovku ktorej povolanie ma vôbec nebavi, robim vo firme kde všetko zle je ma mňa iba mne vždy veduca nadava aj za veci za ktore nemôžem, robi tam 6 rokov v strese a ponižovani, mam za sebou 4 operácie na tom istom mieste na tele a musim isť na piatu operáciu. Byvam v byte s bratmi ktorých nemam rada pretože jeden az nich ma v detstve sexualne zneužival a druhy pije. Chcela by som svoj byt, lenže nemam na neho taky velky uver na byt aký by som potrebovala mi samej nedaju cca 40 000 eur.
Nič čo by som chcela nemnôžem mať, napr vodičak, pretože mam chore oči - šedy zakal, tupozrakosť na jedno oko , dalekozrakosť. Nikdy som nemala priatela, nejako ma to ani nelaka ani po tom netužim, lesba nie som lebo ani baby ma nepritahuju. Nemôžem isť na školu na ktoru by som chcela pretože rodičia ma už živiť bez prispievania nebudu, je to iba denne študium bohužiaľ.
Nie som v živote štastna, skoro stále mam zlu naladu a nemam rada ludi.
Jednoducho som prekliata a neviem ako si mam pomôcť.

Tinka009

Dobrý deň všetkým, zaoberám sa touto tematikou už veľmi dlho ( karty, kyvadlo, liečenie, rituály ... ) Ak máte záujem, treba napísať email a dohodneme sa podľa konkrétnej Vašej požiadavky / problému. Pracujem na diaľku, nie je potrebný osobný kontakt, funguje to na energetickej úrovni. Sú to všetko metódy, aké používali aj naši predkovia a je to rokmi overené. Človek si vie pomôcť aj sám, ak je správne nasmerovaný. Napíšte mi, ale len v prípade vážneho záujmu a že chcete riešiť svoj problém. Ďakujem a prajem krásny deň. :-)

KarolBlik

Vyhladaj si cez pokec pacuska. Pomoze vsetkym prekliatym. Sama sa odklajes. Nebude to zadarmo, ale nebude z teba opakovane tahat velke sumy ako ini a neurobia vobec nic. Niektori su schopni ta sami prekliat, aby z teba tahali peniaze za pomoc.
Mne velmi pomohla v zivote.

Sisi222

Saskia ja to mam v zivote dost podobne ako ty cely zivot sa trapim..nic sa mi nedari a tiez to co by som chcela nemozem dosiahnut mam vodicak a manzela ale ver mi to nie je vsetko a neboj najdes si priatela na kazdeho caka ten pravy ale co robit s tym ze mame stale zlu naladu a nic sa nam nedari neviem co uz mam robit nic mi nepomaha skusam aj pozitivne myslenie ale neviem si ho udrzat viem presne ako sa citis som na tom fakt dost podobne

iveta196

Dobrý deň.
Veľmi dobré výsledky s prerušením prekliatia, porobenia, či urieknutia, má pani Doris (email: doris.numerologia@gmail.com).
Odrába úspešne na diaľku, nemusíte nikde cestovať. Ak máte záujem o bližšie informácie, alebo priamo o službu, napíšte jej do emailu. Na odpoveď budete musieť síce trochu počkať, pretože je dosť vyťažená, ale keď budete mať šťastie, tak dostanete odpoveď aj obratom.

iveta196

Dobrý deň.
Veľmi dobré výsledky s prerušením prekliatia, porobenia, či urieknutia, má pani Doris (email: doris.numerologia@gmail.com).
Odrába úspešne na diaľku, nemusíte nikde cestovať. Ak máte záujem o bližšie informácie, alebo priamo o službu, napíšte jej do emailu. Na odpoveď budete musieť síce trochu počkať, pretože je dosť vyťažená, ale keď budete mať šťastie, tak dostanete odpoveď aj obratom.