Ako sa mam zbaviť prekliatia?

Príspevok v téme: Ako sa mam zbaviť prekliatia?
Saskia_

Od malička sa mi v ničom nedarí, v škole som bola najhoršia v znamkach same 4 a aj so prepadla, stale mi robili aj chalani aj dievčata zle, či už fyzicky alebo posmeškami, mam vyštudovanu učnovku ktorej povolanie ma vôbec nebavi, robim vo firme kde všetko zle je ma mňa iba mne vždy veduca nadava aj za veci za ktore nemôžem, robi tam 6 rokov v strese a ponižovani, mam za sebou 4 operácie na tom istom mieste na tele a musim isť na piatu operáciu. Byvam v byte s bratmi ktorých nemam rada pretože jeden az nich ma v detstve sexualne zneužival a druhy pije. Chcela by som svoj byt, lenže nemam na neho taky velky uver na byt aký by som potrebovala mi samej nedaju cca 40 000 eur.
Nič čo by som chcela nemnôžem mať, napr vodičak, pretože mam chore oči - šedy zakal, tupozrakosť na jedno oko , dalekozrakosť. Nikdy som nemala priatela, nejako ma to ani nelaka ani po tom netužim, lesba nie som lebo ani baby ma nepritahuju. Nemôžem isť na školu na ktoru by som chcela pretože rodičia ma už živiť bez prispievania nebudu, je to iba denne študium bohužiaľ.
Nie som v živote štastna, skoro stále mam zlu naladu a nemam rada ludi.
Jednoducho som prekliata a neviem ako si mam pomôcť.

sio

P.Sevalinka ti nevyloži karty to neroby aj mna odmietla odporuci ti tajomno.sk alebo vestiaren s ospravedlnenim ze nema na to cas riesi len komplikovane veci ale to uz neviem mam kamosku ta cez nu nieco riesila ale nepovedala mi nic blizsie.Viem len ze problem vyriesila.

Excell

Nie si prekliata, to si iba nahováraš, nerieš tieto veci debilnými modlitbami, ako tu niekto radí, tie nič nevyriešia, nerieš ani boha, žiadny nie je, nebol ani nebude, nerob zo seba blázna, nájdi si priateľov, skutočných priateľov, bez nich to asi nejde

jahodka5

CHCEM SA OPYTAT : tá pani Sevalinka , kolko penazí za to mam dat aby mi vyveštila...kolko si pyta???? a taktiež ta pni Doris???? dakujem...lebo ma to zaujalo ale peniaze nemám...moc.....

sio

V tomto smere je vyborna p.Sevalinka ale dostat sa k nej je maly zazrak aj ked pracuje na nete a osobne sa snou neda stretnut.Vyskusaj ju kontaktovat mozno budes mat stastie a vezme ta.

iwa1961

Saskia

Ako sa zbaviť prekliatia?

Skús sa obrátiť na Doris. Určite Ti dobre poradí aj pomôže. Osobne mi táto pani veľmi pomohla /mala som podobný problém/ a rovnako pomohla ako aj mojim známym. Vrele odporúčam.

email: doris.numerologia@gmail.com

bella12

ďalšou možnosťou je modlitba príhovoru - za uzdravenie a oslobodenie, ktorú ponúka napr. kresťanské spoločenstvo charizmatickej obnovy /obnovy v Duchu svätom, ktorí majú dar poznania, či daný človek bol zasiahnutý pôsobením zlého ducha a ponúkajú modlitbu za oslobodenie.
Ak to nepomôže, ostáva ešte kňaz exorcista. Na Slovensku je to o. Solčiansky (Bratislava) a o. Maretta (Prešov).

Miroslav_40

ahoj všetkým,
vôbec by som nejako nepodceňoval nič okolo kliatieb...prekliatia...a podobne. Mám dojem, že aj moju osobu niekto preklial..a žiaľ, týka sa to aj mojej rodiny...a je to od určitého času, akoby sa rútilo zlo za zlom. Som človek, ktorý ešte aj pavúka s papierikom cez okno položil na parapetu...a predsa...rúca sa nám zdravie, proste všetko....Toľko...pozdravujem vás.

soffa

to nie je prekliatie.to je tvoje negativne zmyslanie!!!precitaj si este raz svoj prispevok!!1nemam rada,neda sa,nemozem atd...nemozes mat vodicak,ale mozes!nemozes ist studovat ale mozes!rodicia ta uz zivit nemusia.skus zmenit zamestnanie,odist prec zarobit si aj na skolu aj na vodicak.a hlavne SI VER! O tom to je!

Minet

súhlasím s bellou. Veľa ľudí zažíva krivdy života, no keď sa ich naučíš prijímať a prídeš na systém vyrovnávania sa s tým tak zrazu tie čierne dni prestanú byť čierne a na obzore uvidíš slniečko. Mne v ťažkých chvíľach vždy pomohol úsmev, ktorý vytvoril opačnú emóciu ako som práve prežívala a tým sa moje pocity zneutralizovali. Keď som mala dlhodobo zlé obdobie kreslila som si smajlíka čiernym perom na vnútornú stranu zápästia a vždy keď ma niečo zranilo bolo pri mne niečo čo sa na mňa milo usmievalo :-) Keby si sa to rozhodla skúsiť, neber zle keď sa ti budú ľudia za smajlíka smiať (aj to som zažila), len sa opäť naňho pozri a neber ho ako objekt tvojho nové problému ale ako niečo čo ti chce pomôcť aj keď nie je nikto iný nablízku...