Ako sa mam zbaviť prekliatia?

Príspevok v téme: Ako sa mam zbaviť prekliatia?
Saskia_

Od malička sa mi v ničom nedarí, v škole som bola najhoršia v znamkach same 4 a aj so prepadla, stale mi robili aj chalani aj dievčata zle, či už fyzicky alebo posmeškami, mam vyštudovanu učnovku ktorej povolanie ma vôbec nebavi, robim vo firme kde všetko zle je ma mňa iba mne vždy veduca nadava aj za veci za ktore nemôžem, robi tam 6 rokov v strese a ponižovani, mam za sebou 4 operácie na tom istom mieste na tele a musim isť na piatu operáciu. Byvam v byte s bratmi ktorých nemam rada pretože jeden az nich ma v detstve sexualne zneužival a druhy pije. Chcela by som svoj byt, lenže nemam na neho taky velky uver na byt aký by som potrebovala mi samej nedaju cca 40 000 eur.
Nič čo by som chcela nemnôžem mať, napr vodičak, pretože mam chore oči - šedy zakal, tupozrakosť na jedno oko , dalekozrakosť. Nikdy som nemala priatela, nejako ma to ani nelaka ani po tom netužim, lesba nie som lebo ani baby ma nepritahuju. Nemôžem isť na školu na ktoru by som chcela pretože rodičia ma už živiť bez prispievania nebudu, je to iba denne študium bohužiaľ.
Nie som v živote štastna, skoro stále mam zlu naladu a nemam rada ludi.
Jednoducho som prekliata a neviem ako si mam pomôcť.

bella12

Saskia, nemáš istotu, či Ťa naozaj niekto preklial, alebo veci, ktoré sa Ti diali a dejú nemajú s prekliatím nič spoločné. Ak si to však myslíš, radšej sa obráť na Boha, kňaza a modlitbu. Ak si veriaca, máš veľa možností, ako byť s Bohom a prosiť ho o pomoc - napr. cez sviatosti (napr. sviatosť zmierenia je vlastne autoexorcizmom), účasťou na sv. omši alebo eucharistickej poklone.

Prekliatie prichádza pomocou zlého ducha a odstrániť ho môže len Boh. Hľadať pomoc u veštcov a v okultizme by bolo veľkou chybou - len by si sa dostala pod väčší vplyv zlého ducha. Navonok by sa mohlo zdať, že sa niečo zlepšilo, avšak ako môže zlý duch bojovať sám proti sebe? Veštci, či si to už uvedomujú alebo nie, nie sú v službách Boha, ale jeho nepriateľa.

V Tvojej minulosti sú viaceré veci, ktoré Ťa vnútorne bolestne zasiahli a ktoré potrebuješ uzdraviť. Určite sa to týka sexuálneho zneužívania a vysmievania od spolužiakov - tieto negatívne skúsenosti určite ovplyvnili Tvoju psychiku a pohľad na svet. Ak cítiš vnútri hnev či pocit nespravodlivosti, keď si na ne spomenieš, je to znamením, že sú v Tebe stále živé a potrebuješ sa s nimi správne vysporiadať a tým, čo Ti ublížili odpustiť. Len to Ti prinesie úľavu ...

tarranta

Prave taky ludia ako ty su ti, ktorych meno budu opakovat este buduce generacie. Presne ako ty, ludia v najposlednejsom zlom sne, na dne vo vsetkom, co ich stretlo, su dost iny a silny na to, aby nieco dokazali. Bud to, alebo budu zniceni. Velmi ti prajem ten prvy pripad, ale dovtedy sa v tvojom zivote (pohlade na zivot) este vela veci zmeni. Naozaj dufam, ze si silna a preto pisem, aby si mala niecim podlozenu nadej (preco sem pises), ze to ,,mozno bude lepsie". Bude, ak sa o to postaras! :)