Naduvanie, plynatost

Príspevok v téme: Naduvanie, plynatost
bublin@

Dobry den, viete mi prosim niekto z Vas poradit? uz dlhodobo trpim naduvanim, plynatostou, citim ze mi zle pracuju creva, uz som bola u gastroenterologa, stale mi nevedia nic zistit ( jedine to ze mi nie na 100% pracuje klapka). Robili mi testy aj na laktozu a celiakiu - negativne, kyselinu nemavam, ziadne lieky mi nepomahaju, pila som nutridrink, skusala som aj alternativnu medicinu, espumisan mi nepomaha a nemozem takmer nic zjest. Mam pocit ze ma uz vsetko zduva, nepracuje mi zaludok a mam pocit ze mi to tam hnine.
Z ovocia mozem len ananas a melon, zo zeleniny len mrkvu a salat..
Brala som aj lieky na lepsie travenie ale zase brat to aj 3-4 denne sa mi zda vela.
Lekari mi stale nevedia nic zistit a uz som z toho zufala :( Mate niekto podobnu skusenost?
Dakujem

Veronika3991

ja som zazila nieco podobne. V mojom pripade islo o syndrom drazdiveho creva. Poradit ti mozem iba naozaj sledvanie stravy, pravidelny pohyb a ZMIERNIT STRES! Ulavia ti probiotika s enzymami

MartinaBed

Pomáha tráviť a rozbieha trávenie.. po alkoholickej seanse žalúdok nepracuje správne a na to Emulips pomôže avšak, niektorý ľudia mávajú stavy po opici skôr bolesti hlavy a podobne na to bohužiaľ nezaberá. Ale čo sa týka žalúdku tam sa výrazne uľaví :) .. a veta nižšie uvedená, že na opicu pomôže len polievka - to slovko "len" tam je dosť nevhodné :)

MartinaBed

Na nadúvanie, zápchu či hnačku , lepšie trávenie, na stavy po prejedení a po "opici" používam Emulips Forte od OKG. Vďaka tomuto výrobku som sa začala viac zaujímať o tieto prírodné doplnky výživy a stala som sa nezávislým distribútorom. Ak by ste mali záujem dozvedieť sa viac kontaktujte ma mailom: m.bednarova.m@gmail.com . Česká firma OKG produkuje len čisto prírodné doplnky výživy, ktoré majú široké uplatnenie a veľmi pozitívne výsledky na celkový zdravotný stav.

liiii

alebo skus protikandidovu dietu.. sice ja som to vzala velmi prisne a vydrzala som len tyzden (vracala som, odpadavala), ale mam pocit, ze travenie sa potom na par tyzdnov zlepsilo.. potom sa to zas vratilo vsetko spat, mozno aj preto, ze sa neviem vzdat sladkosti a jem ich kvanta :-/

rita

mas malo kyselin v tele ,daj si do vyhladavaca umeocot a umebosky precitaj si o tychto produktoch a z vlastnej skusenosti ti to radim vyskusat

bublin@

Illex, prosim ta naozaj ti pomohol ten tibetsky liecitel?
Pretoze pisala som, odpisal mi, vraj mi vie pomoct a ak chcem tak mi ten program specialne sity na mna, posle, za 96 eur!!!!
Zda sa mi to dost vela penazi a hlavne som trochu skepticka..