Naduvanie, plynatost

Príspevok v téme: Naduvanie, plynatost
bublin@

Dobry den, viete mi prosim niekto z Vas poradit? uz dlhodobo trpim naduvanim, plynatostou, citim ze mi zle pracuju creva, uz som bola u gastroenterologa, stale mi nevedia nic zistit ( jedine to ze mi nie na 100% pracuje klapka). Robili mi testy aj na laktozu a celiakiu - negativne, kyselinu nemavam, ziadne lieky mi nepomahaju, pila som nutridrink, skusala som aj alternativnu medicinu, espumisan mi nepomaha a nemozem takmer nic zjest. Mam pocit ze ma uz vsetko zduva, nepracuje mi zaludok a mam pocit ze mi to tam hnine.
Z ovocia mozem len ananas a melon, zo zeleniny len mrkvu a salat..
Brala som aj lieky na lepsie travenie ale zase brat to aj 3-4 denne sa mi zda vela.
Lekari mi stale nevedia nic zistit a uz som z toho zufala :( Mate niekto podobnu skusenost?
Dakujem

RNG

Tema bezala mnohokrat, prio MEDOSTASTKU zaludocnychj kyselion jedlo v zaludku kvasi a hnije a to pokracuje dalej do criev.
Potrebne su kyseliny, enzymi, vlakniny a probiotika na dobry traviaci proces, a coho mas malo, treba doplnit.
Zarucene mas malo kyselin, pravdepodobne aj enzymov, vlaknin a pre to aj zlu probioticku floru v crevach.