Ako dosiahnut vaginalny orgazmus

Príspevok v téme: Ako dosiahnut vaginalny orgazmus
kvetinka989

ahojte.... mam uzasneho partnera......je trpazlivy, citlivy, miluje ma najviac na svete a aj ja jeho..... ale mam jeden problem....nedokazem dosiahnut pocas sexu vaginalny orgazmus, nikdy som ho nezazila, sice sa o to snazime......uz dlhsiu dobu to riesime tak, ze najprv ma partner drazdi ustami - hlavne klitoris, aby som dosiahla aspon tento orgazmus, no a potom az mame normalny sex, kedy je do konca zase on.....ale tuzim potom zazit ozajstny vaginalny orgazmus pocas sexu.....poradte, ako na to......dakujem (P.S. nie som ziadna pubertiacka, ale dospela zena v dlhodobom vztahu)

biatec

Milovanie je jeden krasny akt.Zena je ako hudobny nastroj len ten skutocny umelec vie vyludit tie zazracne tony a prebudit to v nej a potom to uz pojde... Bezne privediem partnerky od 5 po 12 orgazmov pri jednom milovani. Pri prvom stretnuti do 5 orgazmov.Potom ked viem ako reaguje jej telo, tak to uz ide ako na beziacom pase. Niekedy sa uz citim ako dobrovolny darca orgazmov, ale bavi ma to vidiet tie roziarene oci. Zvladol som uz aj techniku mokreho orgazmu, ale to je uz iny level. Preco o tom pisem? Aby ste nestracali nadej ide to, len vas partner musi zvladnut techniku a pochopit ako funguje zenske telo ako funguju nervove prepojenia erotogennych zon. Pripadne otazky, nadavky poprosim na mail.

macalka

Mne pomohol lubrikačný gel s prekrvujúcim účinkom, je to značka BOOM a kupujem ho na eros.sk, majú ich tam ale viac od tejto značky, tak treba pozriet tanto na prekrvenie

ozef

ahojte
ja mam tiez problem so zenou sme uz zobraty 8rokou ja sa urobim vzdy ale ona nie a nie. Na zaciatku som ju masiroval rukou aby dostala aspon ten klitorialny a potom sex aby som sa aj ja urobil. Ale uz ani ruka nezabera ako ju urobit stastnu????

spotti

Takisto som na tom podobne, bola som panna až do 21 rokov, teraz nemám o moc viac, sexuálny život vediem cca štvrtý mesiac a vaginálny orgazmus nemôžem dosiahnuť. Dlho som mala problém s partnerom dosiahnuť aj ten klitoriálny lebo orálny sex on na mne nepraktizoval a rukou mu to nešlo (moc tlačil, mňa to skôr bolelo ako mi to bolo príjemné), teraz je to už lepšie aspoň čo sa tohto týka, orgazmus dosiahnem vždy keď ma dráždi buď rukou alebo jazykom no zažila som si pár chvíľ, kedy som mala zimomriavky po tele a cítila som že vag. orgazmus je na dosah....priateľ má problém s tým že veľmi krátko vydrží (dalo by sa to rátať na sekundy) riešime to kondómami na predĺženie pohl. styku, boli chvíle kedy to bolo naozaj super, sama vidím že pri niektorých polohách mi behá mráz po chrbte a takisto dosť záleží aj na uhle akým je dnu, no myslím si že je to z veľmi veľkej časti o emóciách, pocitoch a o psychike. Vždy keď sa s priateľom milujeme vidím na ňom ako veľmi túži aby som dosiahla orgazmus a ako veľmi sa kontroluje aby vydržal čo najdlhšie a ja zas vždy rozmýšľam či sa mi ho podarí tento krát dosiahnuť....chýba nám spontánnosť, ako keby sa z našej spálne vytratila láska a ostal iba návod na uspokojenie jeden druhého podľa ktorého postupujeme.....zažila som si jeden krásny moment, bol to deň kedy bolo priateľovi trochu zle tak mi ho bolo ľúto, stále som sa pýtala ako mu je, robila som si starosti, keď sa mu trochu polepšilo, začali nás telá k sebe priťahovať, bolo to veľmi nežné, jemné, spontánne a plné lásky a hoci som ja vrchol nedosiahla bolo to pre mňa veľmi krásne, cítila som ako nesmierne túžim aby vošiel dnu a viem, že keby mu vtedy nebolo zle tak by som zažila neskutočný orgazmus....takže isto to bude vo veľmi veľkej miere o psychike, jedno dievča raz na nemenovanej stránke písalo že vždy keď sa miluje s priateľom tak si predstavuje že je to posledný krát čo sú takto spolu lebo život je nevyspytateľný a môže sa zmeniť zo sekundy na sekundu a zakaždým dosiahne úžasný orgazmus práve kvôli emóciám a láske.....asi na tom niečo bude

Mona mu

Ahojte, mam (19 rokov) . môj sexuálny život bol zo začiatku bez orgazmu, a iba obcas sa podarilo ho po nejakej dobe dosiahnuť no ale teraz, dnes ho dosiahnem pri každom sexe. Ide len o to aby bol človek uvoľnený a užíval si sex, veľmi dôležité je aby ste sa pred svojím sexuálnym partnerom nehanbíli a nebránili sa splynutiu dvoch tiel. Milujem sex, vždy som obdivovala a túžila po vystreknuti a premýšľala či to dosiahnem a zažijem aj ja no dnes je to samozrejme, silné tecenie a výstrek. Je to skvelý pocit. Hlavne je aby si to dvaja jednoducho užívali.

teofil

I ked sa to vala na nesikovnost chlapov, velky podiel na dosiahnuti vaginalneho orgazmu ma zena. Mam 60 rokov a za mojich mladych cias som cital , ze zalezi na inteligenciu muza, teraz tvrdim, ze aj na inteligencii zeny a vela faktoroch, ktore dosiahnutie orgazmu zjednodusia.Zena ma citlive miesto par cm vo vagine z brusnej strany. Z. bytocne mam tatoza ktory je sice vyvinuty, ale ako my chlapi mame najradsej cim rychlejsie a cim hlbsie, jazdi po partiach velmi vzdialenych od vysav nebeskych. cize plytsie znamena efektivnejsie a to je priestor pre partnerku ktora mensim roztiahnutim noh pri misionarskej polohe si sama urci kade bude moj tatos jazdit, Pri polohe zozade naklonom trupúu a tym aj pochvy sa moze nastavit tak, ze jej bojiste bude prave na tom najvhodnejsom mieste, ked je na konika taisto si to dokaze nastavit podla lubovole, dalsie poznatky nas buduce , pekny den