Ako dosiahnut vaginalny orgazmus

Príspevok v téme: Ako dosiahnut vaginalny orgazmus
kvetinka989

ahojte.... mam uzasneho partnera......je trpazlivy, citlivy, miluje ma najviac na svete a aj ja jeho..... ale mam jeden problem....nedokazem dosiahnut pocas sexu vaginalny orgazmus, nikdy som ho nezazila, sice sa o to snazime......uz dlhsiu dobu to riesime tak, ze najprv ma partner drazdi ustami - hlavne klitoris, aby som dosiahla aspon tento orgazmus, no a potom az mame normalny sex, kedy je do konca zase on.....ale tuzim potom zazit ozajstny vaginalny orgazmus pocas sexu.....poradte, ako na to......dakujem (P.S. nie som ziadna pubertiacka, ale dospela zena v dlhodobom vztahu)

estelka

Ako keby som to ja pisala presne mam ten isty problem štve ma to ale mala som ho tušim dva krat ale je hrozne tažke ho dosiahnut ...za to ten klitorisovy mam stale možno to je aj tym že som skoro začala masturbovať a to tak že som si nedavala dnu prsty ale iba povrchovo bola som panna a nechcela som si pretrhnut blanu...

ivuska3

čavte baby ja viem ako dosiahnete orgazmus a budete sa citit ako zdovu zrodena a mislim to vazne! ja ho mam kazdi den aj bez partnera,aj bez vibratora -a je to vži super ak ma pritom niekto neviruši:-(
ale podla mna je mat krasne orgazmus s partnerom .. a to je natom naj ze ja mam ho vtedi ak on sa odbavujeee .. je to super! ale dasa to aj bez partnera aj bez vibratora!! :-)

dendi

ja som ho dosiahla asi možno 4 x v živote s partnerom keď som bola :-( no...uvidíme ako to bude ďalej...život mám ešte pred sebou :-)

lulu22

som na tom tak isto.. :/ asi je fakt pravda, že to bude tým, že dobre poznám svoje telo.. ale mrzí ma to hlavne kvôli partnerovi, keď sa ma pri milovaní pýta, či som už bola, či budem.. a keď mu poviem, že ešte nie, že ja mám rada milovanie i bez orgazmu, že kľudne nech sa on urobí, ja to nepotrebujem.. tak vidím jeho počudovanie v tvári.. čo ma trápi. ale pritom mne to nevadí.. fakt mám rada milovanie a všetko ostatné okolo toho bez dosiahnutia vagi.org.

dendi

Ja s tým mám tiež problém...tiež neviem dosiahnuť vaginálny orgazmus, no klitoriálny áno...hlavne keď masturbujem :-))) ja si myslím, že to je tým, že žena pozná svoje telo a vie čo je pre ňu naj, no chlap to až tak dobre nevie...teda pokiaľ sa to časom nenaučí.

Excell dík za radu...mňa minule tak poriadne vydráždil, že som už ani nevedela, či som ho mala vôbec či nie :-)))

ANTYlopa

MôJ problém tu už bol riešený je podobný ako tvoj, čiže sex som ešte nemala ale pokus bol 2x, čo je smiešne je to že chlapcovy sa zachcelo hrať sa so mnou takže objednal vybráto on sám, fakt sa smejem ešte aj na tom čo povedal že má len 10cm a hrubku 2cm aby si ho nemala radšej ako mňa... a otázka to fakt muži žialia na vybrátory?... :/ :D

kakak

Ahoj. Ja som síce ešte \\\"puberťak\\\" ale s priateľkou máme dlhoročný vzťah - 6 rokov. (22rokov) Pri sexe tiež nemôže dosiahnuť vaginálny orgazmus. V minulosti som sa snažil, sústredil sa len na to aby ho dosiahla, hľadal bod G, proste všetko len a len pre to. Bol som vychovaný, že vo vzťahu musí fungovať všetko a byť na obidvoch stranách spokojní. Už som si myslel, že náš vzťah \\\"skončí\\\" na tom, že som neschopný, aj keď priateľka tvrdila, že je to OK. Riešenie - prestal som sa sústrediť. Dlhšie si užívam predohru - hladkanie celého jej tela, prsia, stehna ... proste celého - potom pomaly do nej vniknem prstom a neskôr normálne ... - výsledok - síce nie je vaginálny orgazmus ale tvrdí a je to aj vidieť, že si to užíva o 1000% viac a potom to dráždi aj mňa - takže sme spokojní. Nie je nič výnimočné, že žena nedosiahne V.Org. dôležité je aby ste sa cítili príjemne a nesústredili sa na \\\"to\\\" možno to príde same - chlap nesmie byť sobec.

trachei

ja mam taky isty problem ako ty.. tiez dokazem dosiahnut iba klitoralny orgazmus a mam teoriu, preco to tak je a z casti to uz bolo naznacene...

predpokladam, ze ako sexualne zdrava zena zvyknes masturbovat a pri masturbacii drazdis hlavne klitoris.. no mozno nie, tak budem radsej o sebe vraviet: vzhladom na to, ze pri masturbacii drazdim klitoris, dobre viem, co mam ako a ako dlho robit, aby som dosiahla orgazmus... ak to na mna ide, citim to... no s "dierockou" sa nezvyknem zaoberat, a preto neviem, ake tempo a sila mi vyhovuju, aby som vaginalny orgazmus dosiahla... tiez som rozmyslala, ze vibrator by tuto otazku mohol vyriesit- zistila by som, ako moje telo reaguje na urcite veci... predsa len, nie vsetko sa da skusat s chalpom :D