Ako dosiahnut vaginalny orgazmus

Príspevok v téme: Ako dosiahnut vaginalny orgazmus
kvetinka989

ahojte.... mam uzasneho partnera......je trpazlivy, citlivy, miluje ma najviac na svete a aj ja jeho..... ale mam jeden problem....nedokazem dosiahnut pocas sexu vaginalny orgazmus, nikdy som ho nezazila, sice sa o to snazime......uz dlhsiu dobu to riesime tak, ze najprv ma partner drazdi ustami - hlavne klitoris, aby som dosiahla aspon tento orgazmus, no a potom az mame normalny sex, kedy je do konca zase on.....ale tuzim potom zazit ozajstny vaginalny orgazmus pocas sexu.....poradte, ako na to......dakujem (P.S. nie som ziadna pubertiacka, ale dospela zena v dlhodobom vztahu)

Fefina

Orgazmus je o uvolneni a o dovere s partnerom...ale dolezite je hlavne ta uvolnenost..na nic nemysliet len na svoje telo ...prijemne dotyky a potom to pride...ja som nemala 15 rokov orgazmus a teraz si ho uzivam...jasne ze kazdy den nie je nedela,ale pride tak raz za 3dni...lepsie ked je pauza trochu...a ci je taky alebo taky..hlavne ze je.. ten pocit stoji za to..myslim ze to prospieva aj na psychiku aj na plet atd...

XI xi XI

Ahojte ako citam mam ten isty problem nemozem dosiahnut orgazmus partner robi vsetko preto aby som ho dostala ale ja nemozem ziaden dostat co ma dost stve dnes mi to dal dost pocitit :/ som s toho rozpakoch .:( viete mi poradit ?

dominika353

my sme sa tiez s partnerom pokusali o vaginalny orgazmus roky a nedavno sa podarilo a odvtedy vaginalny orgazmus mavam pokazde najnovsie aj viacnasobny a samozrejme dolezite je byt vzruseny a uvolneny ! ...v prvom rade musis byt uvolnena mysliet len na sex na nic ine na ten pocit ...ked sa nevies uvolnit skuste to po tme, odporucam polohu kde partner lezi a ty si hore na nom, mozes si takto sama kontrolovat tempo (pri tejto polohe vie zena najlepsie napnut svaly v celom tele najmä tie dole) proste cele je to na tebe, zacni pomalim tempom nech je ti to prijemne a postupne jak sa bude v tebe ten pocit hromadit ani nebudes vediet ako a vybuchnes, ked ho dosiahnes neprestavaj pokracuj... tychto orgazmov mozes mat hned za sebou niekolko pokial partner bude moct dalej pokracovat..dufam ze som trosku pomohla ..baby drzte sa :)

L21

...je odomna nefer obzvlast hnusne ak predstieram pri partnerovy orgazmus len aby som sa necitila trapne ze on ho mal a ja nie,ale ked proste ja neviem ako mam dosiahnut orgazmus..

kondom

bud uvolnena !!!!! a dosiahnes ich kolko budes chciet no najprv sa o to snaz az tak sa uvolni
(P.S. som puberťačko zo skusenosťami )

maria208

ja som ozajstný vaginálny orgazmus zažila v 53 rokoch s novým užastným milencom,je to o mužovej šikovnosti,na nejaký striekajúci orgazmus som ani neverila a teraz je podo mnou mláka,je to nádherný pocit

cucaMUCA

Ahojte, ako tu tak čítam vaše komentáre, ja mám tiež s tým problém. Nikdy som nezažila vaginálny orgazmus. Mala som /podľa mňa/ dosť partnerov ale momentálne som už 3 roky vydatá a sex s manželom milujem. No ani môj manžel, ani žiaden partner predtým nenašli tú "fintu" ktorá by zabrala. Je to veľká škoda, lebo by som chcela strašne zažiť aj ten druhý :( Snáď to chce len čas...

water.lilly

Moja skusenost bola podobna. Tiez som mavala len klitorialny orgazmus, ak aj ten vobec bol...Ale nezaoberala som sa tym prilis. Partnerov som mala viac, no o com je naozaj sex som zistila az pri sucasnom, pri ktorom nemam problem dosiahnut aj vaginalny, niekedy aj po zopar minutach.

Takze moj nazor? Je to jednak o fyzickej pritazlivosti, nestaci ze sa vam muz paci, musite ho milovat, musi vas vzrusovat pohlad nanho. Podruhe, nesmiete sa sustredte sa len na sex a nie na to, ci orgazus dosiahnete, alebo nie. A na zaciatok je urcite dolezita dlhsia predohra.