Prednison

Miso

Dobrý deň, beriem prednison a mám mesiacikovitu tvar a chcem sa opýtať že za koľko a či to vobec zmizne po vyradení lieku ?

RNG

Inac v cinskej medicine na regeneraciu ladvin pouzivaju rozne byliny, viac v clanku
www.academicjournals.org
kde spominaju z adaptogenov najma astragalus a dong quai, tj angeliku cinsku.
Astragalus je znamy aj ako antiviralna pomocka.
Urcite pomaha aj dlhsie pouzivanie aloe vera, ktore posilnuje bunkove steny proti prieniku mikrobov,aby sa nemohli sirit a presuvat hore dole v tele, ako to robia mnohe tzv spiace(dormant) virusy.Samozrejme vyraz "spiace " je nelogicky, virusy nikdy nespia, len obrana moze byt tak silna, ze sa nemozu premnozit. Ale staci ked telo na chvilu zoslabne a hned sa objavia!

RNG

Chronicke zapaly su take, ktorych pricinu lekari obvykle nepoznaju a nevedia ucinne adresovat.
Cordyceps je adaptogen, tj pomaha telu sa vysporiadat s roznymi zdravotnymi problemami.
Viem o nom napr, ze je ucinny pri regeneracii poskodenych pluc roznymi plucnymi infekciami.

RNG

Mozno pomoze aj Sangre de Grado, ktore je aj protizapalova aj antiviralne zaroven.Alebo rozxne kombinacie antimikrobialnych, nielen jedno samo o sebe.

RNG

O glumerulonefritide je hromada komplexnych clankov, ale v skratke sa jedna o zapaly cievok v ladvinach a tier sposobuju najma rozne mikroby, od bakterii, cez mykoplazmy,plesne, kvasne infekcie a dokonca aj parazity.
Potlacenie zapalu sice pomoze, ale problem neodstrani. A zapal sa da adresovat roznymi protizapalovymi doplnklami, ako su vacsie davky curcuminoidov, gingerolov, bosvelinu a samozrejmene roznymiodmorujucimi enzymami.
Ale treba adresovat aj pricinu, ked to chce clovek odstranit. Na zvysenie viralnej imunity som tu pisal casto v temach herpes, hpv, ebv a inych, mozete si to vyhladat, ak nie tu tak pod mojim nickom a slovom herpes cez google.sk. Tam isto aj rozne ine nakazy, ako streptokokove, stafylokoky, mykoplazmy a L-formy a a ine mikrobialne, tiez paraziticke .

Lulu2011

Sára drzim ti palce a verim tomu, ze najdes aj inu cestu, skus napisat RNG na tejto stranke, on ti odporuci pripadnu alternativu, teraz mas vysledky dobre ako si bez lieku?

RITA

Tiez by som mala otazocku,ci je mozne pri prednisone,pokial to zdravotny stav dovoluje, cvicit.Ja sa citim dobre,len priberam a chcem to zmenit.

SáááRaA

Samozrejme,že mi zaleží na mojom zdraví a bojím sa on!no som si istá,že už nepodstupim čo som podstúpila pri jeho užívaní,proste mi to zato nestojíí...Som 18nást ročná baba ktorá ,ako kazdé íné divčatá sa chce páciť a zaleží jej ako sa na nu kto pozerá.Dosť že v období poberty kedy je psychika dosť dotknutelná som prežívala rôzne urazky,výsmechy,prezývky....Aj ked sa moje telo z nežiadúcich úcinkov dostalo moje vnútro si stále neverí,podcenujem sa,zdá sa mi ked idem po ulici ako keby na mna ludia civeli aká som (pretože v tom obdobi naozaj civeli)...nechcem to už podstúpit a kôli tomu všetkému budem hladat iné spôsoby ako sa z toho dostať!!..prednison by som uz nikdy nevlozila do úst!:(

Lulu2011

inak je to hrozne, na jednej strane ten liek na nieco pomaha, na druhej neskutocne skodi, ja sa mladej babe ani necudujem, ked vyzera hrozne, citi sa hrozne, nechce ist medzi ludi, ani neviem, co je lepsie :( ale tak chapem, ze transplantaciu nemoze kazdy dostat a tuto chorobu veda nevie zatial vyliecit inak ako tymto hroznym liekom