Prednison

damian

INAC, SOM VELMI RAD, ZE SA TATO TEMA ZALOZILA, LEBO JE STRASNE VELA LUDI MANIPULOVANYCH PREDNISONOM A MALOKTO VIE, AKY JE NEBEZPECNY, KEDZE NASI DOKTORKOVIA VEDOME PACIENTOM TIETO INFORMACIE ZADRZIAVAJU. TAKYCHTO DOKTOROV TREBA POSTAVIT PRED SUD ZA TAZKE UBLIZENIE NA ZDRAVI, LEBO SA SKUTOCNE JEDNA O TAZKE UBLIZENIE, KEDZE TAZKE CHOROBY SA CASTO NESKOR PREJAVIA.

damian

Ak uz sa rozhodnete (tragicky) prednison uzivat, treba si zadovazit kvalitne probiotika na regulaciu crevnej mikroflory a taktiez treba nasadit prisnu protipliesnovu stravu, kde nie je ziadny cukor, mliecne vyrobky, biela muka, biela ryza, alkohol a podobne. Dobre kvalitne probiotika a ine protilpliesnove doplnky ponuka na tejto stranke RNG (ww.doplnky.com)

damian

BOZE DOBRY! Tak, pREDNISON JE VELMI NEBEZPECNA CHEMIKALIA. Tak, ako pise Colina, ani ja nikomu neradim tuto drogu pouzivat a uz vobec nie detom. Totiz, Prednison neezadrziava v tele len vodu, ale zadrziava hlavne pliesne, kedze sa v tele zadrziavaju cukry a vyrazne sa oslabuje imunita (je to imunosupresant), a kedze sa nici crevna mikroflora, to sa rovna tvoreniu pliesni, bud vonkajsich (to v tom lepsom pripade), ale casto skrytych latentnych pliesni, ktore velmi tazko vyhubit, Potom nielenze dochadza ku gynekologickym problemom, ale vysledkom su ine vazne ochorenia, ktore sa neprejavia hned, ale casto az po rokoch, kedze munita je VAZNE poskodena.

tatjana

Ja som brala prednison 2 roky, vyvolalo mi to sivý zákal na oku. Takže mi ho hneď vysadila a nasadila medrol (pol roka). Momentálne už 2 týždeň neberiem nič a aj žalúdok sa dáva trocha dokopy. Dúfam,že tieto lieky už nikdy nebudem užívať. Ja som brala prednison najväčšiu dávku 10 mg, takže som nepribrala ani nič podobné.

kayla

chcem sa spytat ci je mozne, aby mi po mesacnom uzivani Prednisonu zhrublo ochlpenie na tele? mate niekto takuto skusenost?

danuš

ahoj, tiez beriem prednison, predtym medrol (vymenili mi to). teraz mam 15 mg denne, co je najmenej za posledny rok co beriem kortikoidy, kvoli SLE, ako aj Maťka. priberam, ano, a mesiacikova tvar je tiez, no mala som aj obdobie kedy som strasne schudla - koplikacie spustil zapal pluc a v kombinacii so SLE - proste "skvela" dvojka! vtedy mi uplne "odisli" svaly, bola som slaba a vobec som nevedela stat a chodit, ledva som udrzala dvojdecovy pohar v ruke... imunologicka vravela ze z kortikoidov sa moze aj chudnut aj priberat, priberanie je samozrejme beznejsie, je to z mojej skusenosti rozhodne lepsie ako to nahle chudnutie! znizovanim davok by sa hmotonost mala upravit, ako pisu aj dalsie damy z vlastnych skusenosti, takze to chce iba vydrzat a striedmejsie jest, nech tym kilam este nenapomahame. drzim palce a prajem vsetko dobre a hlavne vela zdravia, sil a optimizmu

alenka

Dobry den,
mam nasadeny prednison v dennych davkach 40 mg na štítnu žlazu. Prosím Vas viete mi niekto povedat ak ho mam brat nejake 2 mesiace aky velky narast hmotnosti mozem ocakavat? Beriem do uvahy ze je to individualne, ale citam ze tento liek viaze vodu, takze sa z neho pribera automaticky... vie mi niekto odpovedat?

colina

Ano určite schudneš naspať.Dcerke to samo ako pribrala aj schudla takže to ma netrapilo.Horšie to bolo s vedlajšimi učinkami ale to som tu už popisala.

alexandra38

Akotaké sksenosti brala som Prednison 3 mesiace a potom mi ho zmenili na Medrol no katastrofa ano pribrala som tvár som mala ako mesiačik a krk ten zmizol ale po znižovaní už vydím sama na sebe že to ide dole a vaha to neviem radšej som sa nevážila neberim ho už 10tý deň tak verím že budem vyzerať ako na začiatku a to prajem Vám všetkým ktorý mate podobné skúsenosti(ti nehovoric o iných vedľajších účinkoch)