Prednison

RNG

Dam sem aspon jeden link na dr Whittaker, ktora bola 15 rokov vo vozicku ako nasledok boreliozy, a vyskusala vselico mozne az vynasla metodu ne presnejsie zistenie skrytej boreliozy a nasla spolu s inymi aj metodu na vyliecenie Samentom
www.samento.com.ec

RNG

Ivinne, zato ze medicka komunita nema lieky na mnohe "autoimunne" choroby este neznamena, ze ziadne neexistuju. Viacero pristupov tu bolo spomenutych proti roznym moznym pricinam "autoimunnych"chorob, vsetko vysledky prace mnohych lekarov, ktory pracuju s prirodnymi prostriedkami a stravou na liecenie a maju znacne uspechy proti klasickej medicine.
Pozri napr na predoslu temu
www.zdravie.sk
.....
Ked len spomeniem protizapalove, ktore sice chorobu nevyliecia, ale zastavia zapaly(quercitin, vitamin C,bromelain,serrapeptaza, dumbier, boswelicka kyselina, GLA z pupalkoveho/borakoveho oleja)

yvonne

Mojej mladšej sestre Prednison zachránil život. Mala juvenilnú idiopatickú artritídu - dávali jej injekie a nepomohli. Skoro skončila na vozíku a vďaka prednisonu je relatívne ok. Už neberie žiadne lieky. Je pravda,že počas liečby pribrala a nerástla. Ale teraz je to iné, vysadením sa to vrátilo do normálu. Ja práveže prednisonu ďakujem.

RNG

Na plesne a kvasne infekcie je oreganovy olej, GSE, kokosovy olej a nizkosacharidova(lepsie bezsacharidova=ketogenna) dieta aspon 2 tyzdne.
A probiotika, zinok a selen, jod, draslik potrebuje kazdy ako prevenciu a mineralovy doplnok

janakaka

AKY MATE NAZOR NA MEDROL??lekari hovoria ze je setrnejsi ako prednison.JA ho beriem viac ako tri roky na ochorenie zvane PEMFIGUS-pluzgiernate ochorenie.Zo zaciatku som vrala silne davky,ale teraz som ok..na udrziavacej davke 4mg denne,no desi ma ze podla lekarov to mam brat po cely moj zbytok zivota a to mam 35.BERIEM dost produktov od RNG ale rozmyslam aj o tych probiotykach a protiplesnovej diete,pretoze s tymi plesnami je to pravda...ked jem vela sladkosti od ktorych som velakrat zavisla...mam plesne pod pazuchami a pod bruchom.Stve ma to ze musim brat taketo ,,hrozne,, lieky ale co mam robit??Hovorim si ze niekto je na tom este horsie a snazim sa brat to z pozityvnej stranky,ved clovek si vela veci privola a keby som nad tym rozmyslala stale a trapila sa,ze co to do seba davam tak by som mala depky a privolala si horsie.

aduliena

No a čo hovoríte na to, keď človeku so sklerózou multiplex nasadia Prednison? Má inú možnosť, keď na túto chorobu neexistuje liek?

ifka

boze,damian,nasa reumatologicka takto zniesla zo sveta jedneho nasho pacienta.bral neskutocne davky prednisonu.zbytocne sme mu vraveli,ze nech toho tolko neberie.bral to ako svate pismo,ze ale musi,lebo dr.B.povedala,ze MUSI!!!!...aj sa citil stale horsie a horsie,a stale to pchal do seba.no pochopis?..ja nie :-(..liecila ho na tazku artritidu a vyrobila mu rakovinu pecene.

damian

Ifka, necuduj sa, lebo istemu 3 rocnemu dievcatku s artritidou to tiez podavali a takmer prisla o klby a zaludok. Mama tejto dcery pravidelne sleduje tieto temy. Chvalaboho, dieta sa ma omnoho lepsie a nehrozi to, aby bola dozivotnym invalidom, ako to predpovedala vraj najlepsia reumatologicka...