Ploché nohy

Príspevok v téme: Ploché nohy
Ivett :D

Mám 15 a jeden pre mňa dosť veľký problém. PLoché nohy.Teraz mi to vlastne ani nevadí, ale čo v dospelosti? Všade píšu, že to bolí a podobné veci. Pomôžu ortopedické vložky? Keď som bola menšia nechcela som ich nosiť a ortopedické topánky už vôbec. Teraz som nato doplatila. Poraďte mi, aby som nemala ploché nohy. Mám nosiť tie ort. vložky alebo...?

klaricia

to nie je pravda, v dnesnej dobe uz aj ortopedicke topanky sa daju kupit pekne a vkusne. vo vela pripadoch sa predpisuju aj len ortopedicke vlozky, ktore sa daju dat do normalnych topanok.

peter m

Pozor, tento príspevok je od používateľa, ktorý často do diskusie vkladá obchodné ponuky.

Ked mozem poradit tak mas na vyber bud pojdes za ortopedom ktory urci tvoj stav ako je vazny a bud ti predpise ortopedicku obuv ktore nieje moc pekna
Alebo skusit nejake zdravotne slapky popripade ortopedicke vlozky.
Ja mam skusenost so zdravotnymi slapkami Terlik z www.ortoobuv.sk nadherne vzory a velmi lahucke.

M-Peter

Najlepšie voľba pre mňa je nosiť v práci a doma zdravotnú/ortopedickú obuv, ktorú si môžete zakúpiť v bežnom obchode ale najlepšie je zakúpiť si ju cez internet pretože tam Vás to výjde oveľa lacnejšie.
Vonku problém nemám, nosím obyčajné botasky akurát si vyberám podrážku ktorá je trochu mäkšia. Naposledy som si kupoval cez stránku www.ortozdrav.sk, celkom sa mi zapáčila lebo tam majú tam rôzne druhy aj vzory a dobré ceny.

anjelik1678

Moc moc dakujem! :) dneska som si o tom nieco precitala, nastudovala, a vyzera to naozaj moc dobre :) budeme objednavat

jessica19566

Sú to skinners :) my sme s nimi naozaj veľmi spokojní a ťahame ich so sebou v batohu aj na výlety a tak, pretože sa zrolujú fakt do guličky a nezaberú miesto elementstore. sk/skinners/skinners-2-0/

jessica19566

chodim cez leto uplne bosa doma a u nas na zahrade po trave, na ostatne povrchy nosim specialne ponozko-topanky, ktore su barefoot :) a nebolia a nohy, mam ich skvele prirodzene uz vytrenovane