čo považujú ženy za velký penis ?

Príspevok v téme: čo považujú ženy za velký penis ?
Gagi

ja ho mám napríklad 16 CM a moja priatelka hovorí že je obrovský (teda , ona mi ho nemerala , ale domnieva sa že to je zhruba 20 CM :-D ) je aj dosť hrubý ale prisahám , viac ako 16 cm to nie je a zdá sa jej velký.. čo je velký pre vás ?
a nechápem ako niekto môže nazvať trebárs 13 cm malý , keď pozriem na pravítko , ešte stále je to ako keď spojíte 2 ženské ruky. zvláštne :/

Gagi

bingham - ja som absolut Chill. jasné že v klude .
proste už sa mi nedajú čítať tie nezmysli akože 13 CM je málo , 18 akurát a podobné sračky.

odpovedam

tak kazda sme ina a kazda pocitujeme nieco ine :-). byvaly partner mal 16 cm a sex som si musela bud pretrpiet ja alebo partner. Nech uz ma poziadavky kazdy ine, ak sa stretnu dvaja, ktori si "sadnu", az potom je to ono :-).

Gagi

odpovedam - moja reč :) proste vidím čo mám medzi nohami ... nikdy som si ho nemeral a vždy som bol v tom že je velký.. až pred nedávnom som schválne vytiahol meter a hľa , 16 a aj nejaké drobné..
to už zadrie fakt len nejaká vyťahaná 50 ročná baculka že 16 je málo :)

Gagi

pre Lioness_01 - 16 cm je zaručene velký , žiadne že menej ako veľa :) ale tak tvoj názor no... pozri si krajčírsky meter..
20 + je gigantický penis..
Rosebnerg mal 18 CM a už to považovali za obrovský, tie fámy o 25 CM - Bullshit ako svet.