Som tehotna?

Príspevok v téme: Som tehotna?
deisy

mam 18. naposledy som mala menzes 19-23 marca, myslim ze bol normalny.S chlapcom sme sa milovali den pred menzesom a asi 2 dni po. Pouzivali sme prezervativ no na chvilu sme sa zabudli, no moj chlapec tvrdi ze sa nic nestalo, bo sa nespravil, navyse viem ze su to neplodne dni, no mam strach, lebo mi je uz par dni na zvracanie, kruti sa mi hlava a spustila sa mi krv z nosa. Je to podla vas pricinou toho ze som po zapale priedusiek ktory som prechodila - mam v hrdle este vzdy nahromadene hlieny, ktore mam problem vykaslat alebo pre to ze by som mohla byt tehotna? Ak som mala menzes, nemohla som otehotniet mesiac dozadu ked sme sa sekli a milovali sa cez plodne dni ale mali sme ochranu. Prosim napiste svoj nazor, lebo mam dostat az 16 a dovtedy zosaliem...

naomi

keby si aj bola tehotna tak ti urcite nebude zle po par dnoch.najskor by si pocitovala zmeny tak po 2-3 tyzdnoch.zle ti je z toho ze si chora a ze sa privelmi stresujes.ja som si tiez ked mi meskala menstruacia namyslala ze mi je zle z toho ze som asi tehotna, a zle mi potom naozaj bolo ale nie z druheho stavu. Ked som uz naozaj otehotnela tak mi bolo zle najskor po mesiaci, tak som si zacala robit tehot test a pozitivny mi vysiel az na treti krat ktory som si spravila v priebehu dvoch tyzdnov a to som uz bola mesiac tehotna co som samozrejme nevedela.nestresuj sa ved keby si aj cakala babetko to je to najkrajsie co zena v zivote moze mat.a ked sa stresovat nechces pouzivajte ochranu a ty antikoncepciu.nech sa ti dari.pa

deisy

Pokial sa nemylim, ale mozno sa mylim, presne to ukaze az po termine, kedy som mala dostat dalsiu menstruaciu a ja mam dostat az 16 takze radsej cakam, aj tak by som neverila vysledku keby som si ho urobla skor

tiny

deysi boze mne sa podobna situacia stala x krat a poviem ti na to iba jednu vec jednoducho si kup tehotensky test a mas to vyriesene naco sa takto zbytocne trapit potom sa nemozes koncentrovat na nic ine, 60korun ta predsa nezabije a budes vediet na com si a verim ze to bude negativne

sun

tiez si myslim, ze nie si tehotna. Par krat sa tieto veci stali aj mne. Je to natalak na psychiku. Zvracat mozes aj z tych hlienov. Najlepsie na ulavenie je kupit si test, vzdy som tak urobila, ked som mala problem. Stoji to par korun, okolo stovky. Tak bez a testuj... Drzim palce.

deisy

Keby si tak mala pravdu, sice takto som sa strachovala uz minuly mesiac a dostala som presne na den...Podarilo sa mi vystresovat mna, naj kamosa a aj mojho chlapca, ktory sa len tak lahko rozhadzat neda

:o)

Toto iste sa stalo teiz mne uz pred 3 rokmi...dva mesiace som nemala menzes a bolo mi zle, tvorili sa mi vyrasky, ktore som v zivote nemala, ale vsetko bolo ok. Cim viac som sa bala, tym viac mi bolo zle a tym sa to i oddalovalo. Cize urcite nie si tehotna! Ale po tej skusenosti som radsej nasadila tabletky, ale som z nich zufala, lebo som z nich pribrala a moj nechce aby som ich vysadila lebo to je istota. Ale ze som silnejsia to mu urcite tiez vadi, ale nedava to najavo... Ale tvoj problem..neboj sa!!!

tinau

Ahoj, podla mojho nazoru tehotna nebudes na 90%, ale aby si bola kludna, kup si tehotensky test a hned budes vediet na com si :-)